PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

The Bulldog Seeds

The Bulldog Seeds powstał jako kontynuacja popularnego coffeshopu, otwartego w 1975 roku w Amsterdamie. Założycielem jest Hank de Vries. Nazwę nadawał na część wiernego towarzysza – bulldoga Jorris. Seedbank krok po kroku piął się w hierarchii banków nasion. Dziś uchodzi za znaną markę, która konkuruje z najlepszymi. The Bulldog Seeds jest ceniony nie tylko w Holandii. Oferuje wartościowe odmiany marihuany o różnych cechach, kluczowych dla growerów i koneserów. Które z nich warto sprawdzić w pierwszej kolejności?

Opinie klientów

avatar
Dodano przez Very
| 23 września 2020

godny polecenia sklep w 100% pozytyw zasłuzony i oby tak dalej

Carmelicious - The Bulldog Seeds Carmelicious - The Bulldog Seeds

avatar
Dodano przez Misiek
| 23 września 2020

Szybka dostawa wszystko 100% pozytyw polecam

Citral Skunk - The Bulldog Seeds Citral Skunk - The Bulldog Seeds

avatar
Dodano przez Alli
| 23 września 2020

wszystko fajnie tak jak opisane na stronce dzieki

Energy Haze - The Bulldog Seeds Energy Haze - The Bulldog Seeds

avatar
Dodano przez rudy
| 23 września 2020

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Northern Light - The Bulldog Seeds Northern Light - The Bulldog Seeds

avatar
Dodano przez Adamus
| 22 września 2020
avatar
Dodano przez Very
| 22 września 2020

Bardzo szybka dostawa, wszystko zgodne z opisem. Nasiona o wysokiej wartości kolekcjonerskiej

Bullshark - The Bulldog Seeds Bullshark - The Bulldog Seeds

Nasiona konopi The Bulldog Seeds – po pierwsze THC

The Bulldog Seeds posiada nasiona konopi umiarkowanie łagodne, średnio silne lub silne, dlatego każdy pasjonat może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Te nieco słabsze (THC =15-18%) można próbować, po wcześniejszym przetestowaniu, przy wykonywaniu codziennych czynności. Są to Blueberry 420 Auto, Caramelicious, Mataro Blue, Northern Light Auto i White Widow Xtrm.

Mocniejsze odmiany The Bulldog Seeds zawierają 19-20% THC. Grupa jest reprezentowana przez Blue Dream i Jack Herer Auto. To oczywiście przykłady nasion marihuany. Warto sprawdzać indywidualne opisy odmian, by odnaleźć także „marki” o innej mocy rażenia.

Jak widać w nazwach odmian The Bulldog Seeds posiada również automaty. Konopie typu autoflowering sprawnie wchodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby regulowania cyklu oświetlenia. Determinuje je naturalny zegar biologiczny – po prostu zakwitają po osiągnięciu pewnego wieku. To duża wygoda dla growera.

The Bulldog Seeds – po drugie wydajność

Kolejną kluczową cechą konopi jest wydajność, czyli ilość plonu, którą można uzyskać w dobrych warunkach. Nasiona marihuany the Bulldog Seeds najczęściej dają plon duży, wynoszący 450-550g/m2 (mierzone dla indoor). Natomiast odmiany o największym potencjale plonotwórczym to Citral Skunk i Energy Haze. W tym wypadku wysokość plonu dochodzi nawet do 750g/m2. Jak widać warto „pochylić się” nad wyżej opisanymi odmianami.

Dodatkowe cechy kolekcjonerskie odmian The Bulldog Seeds

Przy wyborze odmian marihuany zwraca się uwagę na pochodzenie (indoor/outdoor) i czas kwitnienia. Ten drugi element wpływa m.in. na efektywność zagospodarowania danej powierzchni. Najszybsze odmiany The Bulldog Seeds są umiarkowanie szybkie. Czas kwitnienia wynosi u nich 7-9 tygodni. Jest to Blueberry 420 Auto, Bubblegum Kush, Bullshark, Mataro Blue i wiele innych. Najdłużej, bo aż 10-12 tygodni trzeba poczekać na Energy Haze, Silver Star Haze i The Bulldog Haze.

Nasiona Bulldog Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Gwarantujemy szybką i dyskretną przesyłkę.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl