PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Female Seeds

Female Seeds to powołany do życia w 2003 roku bank nasion, choć ich główny hodowca i założyciel uprawiał nasiona znacznie wcześniej, czyniąc z tego dodatkowe źródło dochodu. Jako że biznes dobrze się rozwijał i prosperował, szybko stał się głównym zajęciem założyciela Ferrego. Lata praktyki oraz skrupulatne opracowywanie przyczyniły się do rozwoju prac nad feminizacją nasion marihuany. Pod koniec lat 90. założyciel Female Seeds zaoferował pierwsze takie nasiona i choć były one zawodne, to koncepcja zyskała ogromny sukces i dzięki przystępnym cenom dobrze się sprzedawały. Przez lata nasiona zostały dopracowane i aktualnie bank posiada wysokiej jakości feminizowane ziarna, a wśród nich kilka bestsellerów takich jak: Maroc, Purple Maroc, Easy Sativa oraz wspaniała odmiana White Widow x Big Bud.

C99 -  FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 28,80 zł
zobacz więcej
Chem OG - FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 126,00 zł
zobacz więcej
ICE - FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 18,90 zł
zobacz więcej
Maroc - FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 20,70 zł
zobacz więcej
SexBud - FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 20,70 zł
zobacz więcej

Female Seeds – najlepsze odmiany marihuany

Female Seeds ma w swojej ofercie kilkadziesiąt odmian marihuany o różnorodnej charakterystyce. Z powodzeniem można stwierdzić, że każdy miłośnik konopi, koneser czy grower znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Istnieją także flagowce (wspomniane powyżej), które wypromowały seedbank. Jaką mają charakterystykę?

  • Maroc – odmiana posiada równe proporcje Sativa i Indica, jest przeznaczona do trybu outdoor. Daje euforyczny, ale subtelny haj. Jej zaletą jest także wyrazisty, przyjemny aromat.
  • Purple Maroc – nazwę zawdzięcza topom o purpurowym odcieniu. Zawiera 16% THC. Wpływa na organizm aktywująco i stymulująco. Skłania do działania. Ma także zastosowanie medyczne.
  • Easy Sativa – to mocna odmiana zawierająca ok 20% THC. Działa pobudzająco. Zwiększa odczuwanie szczęścia. Podnosi na duchu i inspiruje. Jest jedną z najlepszych odmian polecanych do uprawy outdoor.
  • White Widow x Big Bud – to dość szybka odmiana, gotowa do kwitnienia po 7-8 tygodniach, zalecana do uprawy indoor. Wydziela mocny, ostry zapach. Haj jest relaksujący.

Nasiona konopi Female Seeds o „,mocnych” cechach

Female Seeds posiada wiele mocnych odmian marihuany, które ukontentują nawet bardziej doświadczonego smakosza. Wiele z nich ma THC w granicach 20%. Do tej grupy należy Auto Bubble, BubbleGummer, C99, Easy Sativa, Ice, Lemon Kush, Nev. Haze i Pure AK. Najmocniejszą odmianą jest natomiast Auto Gelato, u której zawartość THC wynosi 23%. Daje długotrwały i mocny haj i wprowadza w błogostan. Marihuanę Female Seeds stosuje się także w celach medycznych. Dotyczy to odmian CBD Terra Italia, Grapefruit, Purple Maroc, Lemon Kush i Nev. Haze.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl