PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Amaranta Seeds

Amaranta Seeds to niderlandzki seedbank kojarzony z takimi szczepami jak Haze, AK-47 oraz White Widow. Oferuje tradycyjne i automatyczne feminizowane nasiona marihuany. Nadają się do trybu indoor i outdoor. Mają dobre kluczowe cechy, pożądany profil terpenowy i stabilną genetykę. Można brać je w ciemno i mieć pewność satysfakcji z zakupu. Pozostaje kwestia doboru konkretnych odmian. Czym charakteryzują się najlepsze nasiona konopi Amaranta Seeds?

Wartościowe odmiany od Amaranta Seeds?

Przy wyborze nasion marihuany większość „kolekcjonerów” kieruje się głównymi parametrami: plennością, mocą, działaniem i czasem kwitnienia. Osoby interesujące się genetyką zwracają uwagę także na rodziców, charakterystykę szczepów oraz genotyp, który po prawdzie głównie decyduje o wyglądzie roślin. Pod względem wysokości uzyskiwanego plonu z odmian Amaranta Seeds pozytywnie wyróżniają się Amnesia Haze, G Power Cheese Automatic, Northern Light, Power Haze, Power Plant, Silver Haze, Tugy D Diesel i White Widow. Uzyskuje się z nich ok. 450-550g/m2 (mierzone w trybie indoor). Najszybsze odmiany to Amarant Automatic, Amnesia Haze, Critical i G Power Cheese Automatic. Czas kwitnienia wynosi u nich zaledwie 5-7 tygodni. Znacznie dłużej (10-12 tygodni) każą na siebie czekać K. O. Haze i Power Haze.

Autoflowering i różne genotypy – gratka dla growerów i genetykomaniaków

Dużym uznaniem koneserów i growerów cieszą się konopie typu autoflowering. To m.in. AK 47 Automatic, Amaranta Automatic, Amarant Dwarf, Birrie Jack Auto, G Power Cheese Automatic, K. O. Haze, Power Haze i Tugy D. Diesel. Poszczególne odmiany mają mieszany genotyp – różne proporcje Sativa i Indica. Miłośników Sativy ukontentuje czysta genotypowo Power Plant. Ma luźny, bardziej ażurowy pokrój w porównaniu z indyjkami. Taka budowa lepiej chroni ją przed nadmierną wilgocią i związanym z tym ryzykiem wystąpienia pleśni.

Amaranta Seeds – różne poziomy mocy

Amaranta Seeds oferuje nasiona marihuany o różnorodnej mocy. Osobom początkującym zaleca się wybierać odmiany o THC oscylującym w granicach 10-14%. To Amarant Automatic, Critical i Easy Bud. Znawcom tematu można polecić coś mocniejszego, np. odmiany o mocy ok. 20% THC. Do tej grupy należą Amnesia Haze, Birrie Jack Auto i G Power Cheese Automatic. Konopie mogą wgnieść w fotel, poprawiają kreatywność lub po prostu odprężają. To cecha odmianowa, dlatego warto czytać indywidualne opisy.

Amaranta Seeds – dlaczego warto kupić nasiona marihuany w naszym sklepie?

W asortymencie posiadamy wyselekcjonowane, wartościowe nasiona konopi Amaranta Seeds. Są dostępne w atrakcyjnej cenie. W dodatku często oferujemy rabaty, dlatego warto do nas często zaglądać. To więcej, więcej i jeszcze więcej „zielonego”. Wszystkie nasiona sprzedajemy w oryginalnych opakowaniach producentów. Przesyłka jest bezpieczna, szybka – i co ważne – dyskretna. Pewne zainteresowania rozwija się w wąskim gronie zaufanych osób. Zapraszamy do przejrzenia oferty i życzymy udanych zakupów.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl