PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Flying Dutchmen

Flying Dutchmen to bank założony w 1998 roku przez pasjonata Eddego, który przez lata pracował przy konopiach sprowadzanych do Holandii ze Stanów w latach 80. Już w 1984 roku hodowca rozwijał swoją kolekcję i zaczął produkować nasiona, dodając tym samym kolejne egzemplarze do portfolio. W roku 2006 założyciel Eddy wycofał się z branży, sprzedając swoją firmę Benowi, właścicielowi Sensi Seeds, a prywatnie przyjacielowi. Od tamtej chwili profil działalności nieco się zmienił i obecnie nasiona marihuany od Flying Dutchmen to głównie klasyczne odmiany holenderskie, które stanowią ekskluzywną linię pod marką matką Sensi Seeds. Nasiona te to najlepsze odmiany, jakie można znaleźć na holenderskim rynku. Podlegają one rygorystycznym testom i zawierają najlepsze geny konopi, a wszystko to specjalnie dla najbardziej wymagającej klienteli.

Flying Dutchman oferuje wysokiej klasy nasiona marihuany skierowane do szerokiej grupy entuzjastów. Dzisiaj każdy z Was może zostać „Latającym Holendrem”. Rozerwać się, odprężyć i na jakiś czas odlecieć. Zapomnieć o szarej rzeczywistości i poznać alternatywne światy. Korzystanie z konopi Flying Dutchman daje taką możliwość.

Co warto wiedzieć o seedbanku Flying Dutchman?

Eddy, założyciel Flying Dutchmen działał w branży od lat 80-tych. Zaczął od sprowadzania amerykańskich hybryd do Europy. Tworzył nowe krzyżówki, eksperymentował. W dużej mierze skupił się na poprawie kluczowych cech, a później stabilizacji genów. Jego dorobek to m.in. Skunk#1 i Original Haze. Flying Dutchman założył w Amsterdamie w 1998 roku. Osiem lat później przeszedł na emeryturę. Na szczęście jego biznes trafił w dobre ręce – seedbank przejęło słynne Sensi Seeds. Dlatego „Latający Holender” nadal działa w branży, wypuszczając na rynek wartościowe odmiany. Marka jest renomowana i rozpoznawalna na całym świecie. Nic w tym dziwnego. To siła doświadczenia i kompetencji.

Wartościowe nasiona marihuany od Flying Dutchman

Nasiona marihuany Flying Dutchman dają duży plon (450-550g/m2 w trybie indoor). To jedna z dróg, którą seedbank wybrał – wydajność każdej odmiany. Większość konopi ma względnie krótki czas kwitnienia wynoszący 7-9 tygodni (liczone od wykiełkowania). To dobre odmiany dla osób niecierpliwych. Są przeznaczone głównie do uprawy indoor. Wielu kolekcjonerów zwraca uwagę również na genotyp odmian.

Nasiona marihuany o przewadze Sativy: Amsterdam Mist, Templae Haze.

Nasiona marihuany o przewadze Indica: Blueberry Skunk, Dame Blanche, Dutch Delight, Edelweiss, G-Force, Nepal Kush, Power Skunk, Skunk #1.

Nasiona marihuany o równych proporcjach Sativa i Indica: Flying Dragon, Voyager.

Nasiona marihuany dostępne w naszym sklepie są przesyłane w oryginalnych opakowaniach. To daje gwarancję bezpieczeństwa, a także dyskrecji. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Jednocześnie mamy przyjemność zaoferować w naszym sklepie atrakcyjne, przystępne ceny. Warto z tego skorzystać, gdyż odmiany Flying Dutchman to klasa sama w sobie.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl