Biological Seeds

Biological Seeds to jeden z najbardziej znanych hiszpańskich producentów nasion marihuany. Ma grono swoich zwolenników także w innych rejonach świata. Botanicy i genetycy tworzący kadrę seedbanku uchodzą w środowisku za tradycjonalistów. Korzystają z tego, co od dawna sprawdza się i jest kultowe. Lubią znane i cenione szczepy. Są powtarzalni aż do bólu. W ich przypadku nie jest to jednak wada. Wręcz przeciwnie. Wybierając nasiona konopi Biological Seeds można być pewnym jakości i pożądanego efektu. Wiadomo, co się dostaje. Hiszpański seedbank ma także inne atuty.

Biological Seeds – ekologiczna uprawa konopi

Biological Seeds prowadzi uprawy na dużych areałach. Obejmuje to nie tylko produkcję na nasiona, ale także liczne jednostki i poletka naukowe. Co ich wyróżnia – stawiają na ekologiczne metody uprawy. Ich produkty są zdrowe, a jednocześnie działalność nie przynosi szkody środowisku naturalnemu. Odbiorca nie musi mierzyć śladu węglowego, za to może napawać się „śladem dymnym”. Odmiany Biological Seeds warto testować jedna po drugiej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa część zostanie włączona do wąskiej grupy ulubionych konopi.

Najlepsze nasiona marihuany Biological Seeds

Biological Seeds wyselekcjonował kilkadziesiąt odmian o różnych cechach kolekcjonerskich. W dużej mierze kojarzą się z legendarnymi szczepami, chętnie wykorzystywanymi w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Mają przyzwoite parametry, dobrą moc i są stabilne. Dzięki dobremu przechowywaniu zachowują wysoką zdolność kiełkowania, co ogranicza straty przy wysiewie. W Polsce jest to oczywiście nielegalne, chodzi o kraje, gdzie uprawa marihuany jest dozwolona.

Osobom początkującym i średniozaawansowanym poleca się odmiany o niższej zawartości THC. Najłagodniejsze są m.in. AK Bio, Auto AK Bio, Auto Critical i Critical. Zawierają 15-18 % RTHC. Dadzą hajowego kota, ale bez opcji podróży międzygalaktycznych. Po przeciwnej stronie MOCY jest Lemon Denver zawierająca 21-22% THC. Daje mocny, umysłowy haj. Poprawia kreatywność i myślenie twórcze. Efekt jest odczuwalny.

Szybkie i wydajne odmiany Biological Seeds

Nasiona Biological Seeds dają dobry plon. Większość odmian umożliwia uzyskanie 450-550 g/m2. To przyzwoity wynik dla klasycznych konopi. Konopie o najkrótszym czasie kwitnienia wynoszącym 5-7 tygodni to Canadian Cream, Kush Milk i Montana Chem Dog. Te ostatnie to zdecydowanie propozycje dla osób niecierpliwych.

Niektóre odmiany można stosować w celach leczniczych. Nie tylko odprężają, ale zwalczają stres, przeciwdziałają depresji, pomagają na bezsenność i zmniejszają poziom odczuwanego bólu. Takie działanie ma m.in. Pink Doctor CBD. Warto ją zawsze mieć pod ręką. Zrelaksuje i pomoże.

Dlaczego warto „wybrać się” na zielone zakupy do naszego sklepu? Jesteśmy sprawdzonym i dyskretnym punktem sprzedaży. Mamy także dla Ciebie konkret – gwarantujemy atrakcyjne, przyjazne ceny! Wysyłka jest szybka i dyskretna.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl