PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Fanta Seeds

Fantaseeds to holenderski seedbank założony w 1997 roku. Ma siedzibę w stolicy „gandzi”- w Amsterdamie. Wzorem wielu innych producentów nasion marihuany stawia na klasykę, ale jednocześnie nie stroni od nowych trendów. Próbuje także wyznaczać własne ścieżki. Pnie się w górę w globalnym rankingu. Nasiona konopi Fantaseeds są cenione w wielu rejonach świata za wyszukany smak, aromat i rzecz jasna – za efekt. Wiele odmian poleca się osobom początkującym. Zapewniają dobry haj, ale bez opcji potężnego wbicia w fotel czy odbycia podróży międzygalaktycznych.

Big Bud - FANTASEEDS
Producent: Fanta Seeds
Cena: 89,10 zł
zobacz więcej
SPR Haze - FANTASEEDS
Producent: Fanta Seeds
Cena: 89,10 zł
zobacz więcej

Nasiona marihuany Fantaseeds – krótka charakterystyka

Fantaseeds oferuje feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do trybu indoor oraz outdoor. Dużą popularnością cieszą się odmiany automatyczne, które sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby zmiany cyklu oświetlenia. Są łatwiejsze w uprawie od innych. Przykłady to Blue Pearl Auto i Homegrown Lowryder Auto. U pierwszej wymienionej odmiany przeważa genotyp Sativy, u drugiej Indica. Blue Pearl Auto jest jednak szybsza i wydajniejsza. Pod względem plonowania pozytywnie wyróżniają się m.in. Amazing Haze, Armageddon, Blue Haze, Jack Herer i Skunk #1. Dają przyzwoity plon, a jednocześnie nie sprawiają większych problemów growerowi.

Przy wyborze wartościowych odmian zwraca się uwagę również na czas kwitnienia. U najszybszych odmian Fanta Seeds ten parametr wynosi 7-9 tygodni. Należą do nich: Afghani, Armageddon, Big Bud, Blue Haze, Blue Pearl Auto, Caramella, K2, Mango, Masterkush, Northern Lights, Northern Lights Auto i Orange Delight. Stuprocentowe indyjki dostępne w ofercie sklepu to Afghani, Masterkush i Northern Light. Miłośników Sativy ukontentuje Haze.

Dobre odmiany Fantaseeds dla żółtodziobów

Jednym z kluczowych atrybutów marihuany jest moc wyrażona procentową zawartością naturalnych kannabinoidów (THC i CBD). Pierwsza substancja wpływa na efekt – haj, druga ma zastosowanie medyczne. Osobom początkującym, które poszukują ulubionych odmian, warto podsunąć Armageddon, Big Bud, Homegrown Cheese, Super Crystal i White Widow. Mają średnią zawartość THC (do 18%). Gwarantują przyjemny, relaksacyjny haj, ale bez wgniecenia w fotel. Oczywiście rezultat „kolekcjonowania nasion” zależy od cech konkretnej odmiany i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Warto sprawdzać opisy produktów, wybrać coś odpowiedniego i testować z radością. Z czasem tworzy się listę ulubionych odmian i najlepszych seedbanków. Można kierować się własnym kluczem wyszukiwania lub opierać się na reputacji poszczególnych odmian konopi.

Dlaczego warto kupić nasiona konopi Fantaseeds w naszym sklepie?

Nasiona marihuany Fantaseeds są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej, przyjaznej Klientowi cenie. Oferta jest szeroka i obejmuje kilkadziesiąt odmian. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nasiona są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenta, dlatego zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest szybka i dyskretna. Życzymy odlotowo udanych zakupów!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl