PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Anesia Seeds

Anesia Seeds Mocne Odmiany to wyselekcjonowana grupa konopi wyróżniającą się wysoką zawartością THC (tetrahydrokannabinolu). To właśnie na nie kolekcjonerzy i growerzy patrzą przychylnym okiem. Nie od dziś wiadomo, że moc jest w cenie. To cel wielu seedbanków, które zatrudniają najlepszych genetyków, by to osiągnąć. A najlepiej bić kolejne rekordy. Anesia Seeds Mocne Odmiany wgniatają w fotel. Warto przetestować wiele z nich, być może któraś stanie się ulubiona. To hobby, które poszerza horyzonty. Jednocześnie warto poszerzać horyzonty przez nabieranie wiedzy o odmianach marihuany w sposób empiryczny. Od czego zacząć?

A Train - Anesia Seeds
Producent: Anesia Seeds
Cena: 123,30 zł
zobacz więcej
Chemdog - ANESIA SEEDS
Producent: Anesia Seeds
Cena: 134,10 zł
zobacz więcej
Foster - ANESIA SEEDS
Producent: Anesia Seeds
Cena: 129,60 zł
zobacz więcej
Iceberg - ANESIA SEEDS
Producent: Anesia Seeds
Cena: 126,00 zł
zobacz więcej
MAC - ANESIA SEEDS
Producent: Anesia Seeds
Cena: 131,40 zł
zobacz więcej
Nova OG - ANESIA SEEDS
Producent: Anesia Seeds
Cena: 129,60 zł
zobacz więcej

Anesia Seeds Mocne Odmiany – co seedbank ma do zaoferowania?

Producent może pochwalić się mocarnymi odmianami konopi. Anesia Seeds Mocne Odmiany zawiera m.in. pozycje o THC oscylującym w granicach 30-37%! To magiczne liczby, które ukontentują nawet najbardziej wymagających pasjonatów.

Przykładem odmiany szybkiej, mocnej i wydajnej jest Bola Mintz. Zawiera powyżej 34% THC. Działa psychoaktywnie dając silnie odprężający efekt. Najpierw wywołuje euforię, potem przynosi ulgę i efekt „spłynięcia w fotelu”. Powstała przez skrzyżowanie Ebola # 7 (jakaś sympatyczna nazwa) z Triangle Mints. Inne wartościowe odmiany marihuany, na które warto zwrócić uwagę:

  • Chemdog – zachwyca mocą, wydajnością, a przy tym ma oryginalny smak i aromat kojarzące się z cytryną oraz malinami. THC wynosi do 32%. Jest wykorzystywana medycznie.
  • Gelato Dream – zawiera 33% THC. Gwarantuje silny i długotrwały efekt. Wprowadza w radosny nastrój, a przy tym poprawia koncentrację. Smak i aromat przywodzą na myśl owoce, cukierki i lody. Aż chce się marzyć i próbować!
  • Captain Future – odmiana konopi zawiera aż 36% THC. Ma mocny profil terpenowy, który pozytywnie wpływa na smak i aromat. Poprawia aktywność i wprowadza w stan błogości. Pozytywnie nastawia do świata. To pozycja, którą warto kosztować w towarzystwie.

Anesia Seeds Mocne Odmiany – na jakie kryteria zaleca się zwracać uwagę?

Wiadomo, że najbardziej istotny parametr u konopi to stężenie THC, dlatego Anesia Seeds Mocne Odmiany cieszą się tak dużym wzięciem. Oprócz tego znaczenie mają także inne cechy. Poza oczywistą wydajnością (w końcu chce się uzyskać jak najwyższy plon) warto zwrócić uwagę na czas kwitnienia. Im szybszy – tym wcześniej uzyska się efekty, a ponadto lepiej wykorzystuje daną powierzchnię w indoor, outdoor lub szklarni. Wielu miłośników konopi zerka na genotyp, gdyż wpływa to nie tylko na wygląd roślin, ale w pewnym stopniu także na działanie. Znaczenie może mieć wysokość, w końcu niskie odmiany są bardziej dyskretne. Wiele odmian Anesia Seeds ma zastosowanie prozdrowotne.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl