PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Green House Seeds

Green House Seeds posiada wiele nasion marihuany o pożądanych cechach kolekcjonerskich. Mają wysoką jakość pod względem działania (haju), są z reguły łatwe w uprawie, dają przyzwoity lub wysoki plon i są stabilne genetycznie. Green House Seeds można brać w ciemno. Konopie nie zawodzą, a jest szansa, że znajdą się w wąskiej grupie ulubionych.

Green House Seeds – odmiany o różnej mocy. Jak wybrać odpowiednią?

Green House Seeds wprowadził na rynek odmiany o zróżnicowanej zawartości tetrahydrokannabinolu (THC). Każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedni wolą łagodny haj, który nie przeszkadza przy wykonywaniu codziennych czynności, a może poprawić kreatywność i skłaniać do tworzenia. Inni preferują potężny odlot. Mogą zwiedzić odległe zakamarki planety bez korzystania z nieziemsko horrendalnych i ograniczonych technologii kosmicznych. A jaka oszczędność!

Osobom początkujących poleca się zacząć przygodę z Green House Seeds (i ogólnie konopiami) od czegoś lżejszego, np. zawierającego 15-18% THC. Do tej grupy należą: Arjan’s Ultra Haze #1, Cheese, Damn Sour, Diamond Girl i The doctor. Ta ostatnia (i nie tylko) skutecznie wyleczy z chandry i smutku. Po drugiej stronie są najmocniejsze odmiany zawierające 26-29% THC. To Fullgas, Lemon Orange, Persian Pie i Pulp Friction.

Green House Seeds oferuje także nasiona konopi o zastosowaniu medycznym. Mają wysoką zawartość innego kannabinoidu – CBD. Związek, w przeciwieństwie do THC, nie ma działania psychoaktywnego. Jego spektrum działania to m.in. właściwości przeciwbólowe i przeciwlękowe. Wartościowe odmiany medyczne to Deep Candy, Exodus Cheese Auto CBD, Himalaya Gold i Super Silver Haze CBD.

Inne wartościowe cechy nasion konopi Green House Seeds

Przy wyborze odmian Green House Seeds i każdych innych zwraca się uwagę na plenność. Im wyższy potencjał plonotwórczy tym większa na uzyskanie zadowalającego plonu. Warto pamiętać, że w trakcie uprawy występuje wiele czynników ograniczających, np. niedobór czy złe natężenie światła. Istotny, zwłaszcza w indoor, jest czas kwitnienia. Dzięki temu nie trzeba długo czekać na topy i lepiej wykorzystuje się daną powierzchnię. To jeden z powodów popularności odmian konopi typu autoflowering. Green House Seeds posiada także automaty, np. Auto Bomb, Jack Herer Auto i Super Bud Autoflowering.

Filtry dostępne na stronie pozwalają także selekcjonować odmiany względem genotypu (proporcji Indica i Sativa + ruderalis w przypadku automatów, wysokości roślin, terminu zbioru i łatwości uprawy. Nasiona Green House Seeds są wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl