PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Pyramid Seeds

Pyramid Seeds to sprawdzony hiszpański seedbank dostarczający nasiona marihuany o nienagannej, szlachetnej genetyce. Mają dobre parametry, tzw. „cechy kolekcjonerskie” i wielu aspektach mogą konkurować z czołówką na globalnym rynku konopi. Jednocześnie zachęcają atrakcyjną, względnie niską ceną. Nasiona konopi Pyramid Seeds są bardzo często wybierane przez osoby początkujące (oczywiście nie tylko). Czym się charakteryzują?

Pyramid Seeds – nasiona marihuany o dobrej mocy

Feminizowane nasiona konopi Pyramid Seeds mają dobrą jakość i stabilną genetykę. Przy wyborze pożądanych odmian warto więc kierować się kluczowymi parametrami. Do najważniejszych zależy moc. Pyramid Seeds dostarcza głównie konopie o średniej mocy, dającą zrównoważony haj, bez wbijania w fotel i podróży kosmicznych. Wiele odmian zawiera 15-18% THC. Najmocniejsze konopie zawierają 21-25% THC. Zalicza się do nich Blue Pyramid, Galaxy, Nefertiti, Tutankhamon i Wembley. W tym wypadku można już mówić o piorunującym efekcie.

Osobom, które korzystają z marihuany medycznej warto polecić Anesthesia CBD, Galaxy CBD i Northern Light CBD. Zawierają 1-9% kannabidiolu.

Odmiany Pyramid Seeds o innych wyróżniających się cechach

Większość odmian Pyramid Seeds daje duży lub bardzo duży plon. Najplenniejsze nasiona konopi to Auto Amnesia Gold, Blue Pyramid, Fresh Candy, Galaxy, Kryptonite, Nefertiti i Tutankhamon, Wembley. Najkrótszy czas kwitnienia (5-7 tygodni) ma Autoanesthesia. To zresztą jest jedna z cech marihuany typu autoflowering. A Pyramid Seeds ma w swojej ofercie wiele odmian autokwitnących.

Hiszpański seedbank ma najwięcej odmian o genotypie „głównie Indica”. Takie konopie są lubiane, gdyż mają zwarty pokrój (najczęściej), a przede wszystkim wytwarzają gęste, ociekające żywicą topy.

Nasiona marihuany Pyramid Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenta. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest szybka, dyskretna i bezpieczna. Ceny nasion konopi zachęcają. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl