PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Kera Seeds

Kera Seeds to holenderski seedbank z kilkunastoletnim (oficjalnie) doświadczeniem w branży. Szczyci się tym, że poza dobrą genetyką (domena większości producentów), szczegółowo selekcjonuje nasiona i stawia na organiczne metody uprawy. Dlatego nasiona marihuany Kera Seeds mają nie tylko wysoką jakość, ale są także zdrowe. W erze powszechnej chemizacji to niekwestionowany atut. Coraz więcej seedbanków obiera właśnie taką drogę. Idzie ku lepszemu.

Crazy Bud - KERA SEEDS
Producent: Kera Seeds
Cena: 56,70 zł
zobacz więcej
Kera Dwarf - KERA SEEDS
Producent: Kera Seeds
Cena: 53,10 zł
zobacz więcej
Kera Matic - KERA SEEDS
Producent: Kera Seeds
Cena: 56,70 zł
zobacz więcej

Nasiona marihuany Kera Seeds o wyróżniających się cechach kolekcjonerskich

Dobrym kluczem wyboru odmian jest kierowanie się wyróżniającymi cechami kolekcjonerskimi. Jednym z najważniejszych atrybutów jest moc i rodzaj uzyskiwanego haju. Oczywiście to też jest sprawa subiektywna, gdyż jedni wolą odświeżający wicherek, drudzy pragną trafić do oka cyklonu. Z łagodniej działających odmian warto spróbować Amsterdam Cheese oraz Kera Dwarf. Mają 10-14% THC. Najmocniejszą odmianą jest natomiast Amnesia Mac Ganja. Zawiera 22% THC. Daje mocny haj, na pewien czas można zapomnieć o szarej codzienności. Ma przeważający genotyp Sativa. Powstała ze skrzyżowania Amnesia x Mexican Haze.

Pod względem plonowania pozytywnie wyróżniają się odmiany Blue Berry White, Burmese Kush, California Nugget, Critical, Kera Matic, Premium Diesel, Skunk, Special Cheese i Venise Beach Afghan. Najkrótszy czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni.

Odmiany o przeważającym genotypie Sativa: Amnestia Mac Ganja, Amsterdam Cheese, Burmese Cheese, California Nugget, Dutch Power 2.0, Pineapple Sativa, Premium Diesel, Special Cheese.

Odmiany o przeważającym genotypie Indica: Blue Berry White, Cherry Grapefruit, Crazy Bud, Critical, La Widow, Skunk i Venice Beatch Afghan.

A może automaty od Kera Seeds?

Dużą popularnością cieszą się nasiona marihuany typu autoflowering. Są łatwiejsze w uprawie, przystępniejsze. Korzystają z nich zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni growerzy. Odmiany Kera Seeds, które spełniają takie kryteria to Crazy Bud, Kera Dwarf i Kera Matic, N. L. X. Diamont Auto.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl