PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

TOP 10 SZYBKIE AUTOMATY

Top 10 Szybkie Automaty to wyselekcjonowana grupa odmian, która charakteryzuje się rekordową szybkością kwitnienia. W grupie znajdują się nasiona marihuany od znanych i cenionych producentów: Royal Queen Seeds, Sensi Seed, DNA Genetics, Female Seeds i innych. To polecane odmiany dla wielu grup miłośników konopi, w tym dla osób niecierpliwych. Szybki czas kwitnienia to nie tylko krótki okres oczekiwania. To także lepsze wykorzystanie określonej powierzchni (indoor czy outdoor) w danej jednostce czasu. Dlatego warto postawić na odmiany typu autoflowering, w tym Top 10 Szybkie Automaty.

+Speed Auto
Cena: 19,80 zł
zobacz więcej

Top 10 Szybkie Automaty – przykłady odmian marihuany


W grupie Top 10 Szybkie Automaty znajduje się wiele popularnych odmian i linii odmianowych dla „smakoszy”. Jednym z przykładów jest Royal Dwarf Auto (Royal Queen Seeds), która zapewnia efekt zbliżony do typowego Skunka. Odmiana jest lekka, relaksacyjna. Zawiera 13% THC. Posiada aż 30% genów ruderalis w genotypie. Inne wartościowe odmiany Top 10 Szybkie Automaty to:

  • Auto Speed Bud (Female Seeds) – czas zakwitania u tej odmiany średnio wynosi zaledwie 35 dni, okres od siewu do zbioru to 53 dni. Jest łatwa w uprawie. Daje łagodny, przyjemny haj.
  • Auto Alaskan Purple (Seedsman) – odmiana o energicznym wzroście. Czas od siewu do zbioru wynosi średnio 8 tygodni, w dobrych warunkach jest nawet o tydzień krótszy. Daje dobre zbiory (jak na automat). Ma owocowy smak kojarzący się z jagodami.
  • Auto Zkittlez (Advanced Seeds) – odmiana konopi jest szybka (daje plon po 60 dniach od wykiełkowania), ale jednocześnie mocna. THC oscyluje w granicach 15-20%. Ma słodki, owocowy aromat typowy dla linii odmianowej Zkittlez.

W obrębie grupy można oczywiście znaleźć więcej wartościowych odmian marihuany.

Top 10 Szybkie Automaty – dlaczego warto wybierać odmiany automatyczne?

Odmiany automatyczne są cenione nie tylko za szybkie kwitnienie i tym samym krótszy okres wegetacyjny. Przede wszystkim są łatwiejsze w uprawie od odmian tradycyjnych. Sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności regulacji cyklu oświetlenia. To właśnie odmiany autoflowering w pierwszej kolejności poleca się początkującym growerom. Są mało kapryśne, tolerują błędy „żółtodziobów” i mają przyzwoitą jakość. Oczywiście trudno trafić na odmiany idealne – bardzo szybkie, bardzo łatwe w uprawie i niesamowicie wydajne/mocne.

Top 10 Szybkie Automaty warto wybierać i cieszyć się żywicznymi topami wielokrotnie w ciągu roku (tj. ponawiając wysiewy – oczywiście w krajach, gdzie jest to legalne). Odmiany znajdujące się w zestawieniu poza szybkością mają wiele innych wartościowych cech kolekcjonerskich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl