PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

DNA Genetics

DNA Genetics to czołowy światowy producent nasion marihuany, który zrzesza najlepszych genetyków, botaników i hodowców. To perfekcjoniści, co widać w każdym calu lub raczej w każdym zbieranym „pąku”. Pochodzą z USA, ale nie ograniczają się do amerykańskiej genetyki. Testują, eksperymentują i stale rozszerzają swój asortyment. Zdobyli ponad 200 nagród w konkursach branżowych. Oferują nasiona marihuany klasy premium. W naszym sklepie wyselekcjonowaliśmy najlepsze, najbardziej wartościowe odmiany DNA Genetics. Warto czerpać z nich korzyści pełnymi garściami.

24 Gold - DNA GENETICS
Producent: DNA Genetics
Cena: 182,70 zł
zobacz więcej

DNA Genetics – po prostu „naj”

Nasiona marihuany DNA Genetics są gwarancją jakości i pełnej satysfakcji. Dzięki nim można uzyskać oczekiwany efekt, chociaż jego siła czy rodzaj zależą od indywidualnych cech odmiany. Dlatego warto czytać opisy szczegółowe odmian. Ogólnie działanie konopi zależy od stężenia naturalnych kannabinoidów. Najważniejszy jest THC. Do mocnych odmian o THC powyżej 20% należy m.in. LA Woman, Cannalope Kush i Chocolope Kush. Osobom zaczynającym przygodę z fascynującym światem konopi lepiej polecić coś lżejszego. Dobrą propozycją jest Sweet Haze zawierająca 15-18% THC. Wytwarza gęste topy ociekające żywicą. W genotypie dominuje „indyjka”. Natomiast jedną z najbardziej znanych i najczęściej nagradzanych odmian DNA Genetics jest LA Confidential.

  • La Confidential – to stuprocentowa indyjka, zwarta, gęsta i mocno żywiczna. Powstała w wyniku skrzyżowania OG LA Affie x Afghani. Ma niesamowity smak i aromat. To marihuana medyczna. Pomaga na bezsenność, relaksuje, zwalcza stres i zapobiega depresji. Odmiana zdobyła m.in. Times Cannabis Cup (2008), 1 miejsce Kush Cup – Las Vegas (2007) i 1 miejsce – Indica – IC420 Breeders Cup (2005).

Nasiona marihuany DNA Genetics o dobrych cechach „uprawowych”

Jednym z ważniejszych kryteriów wyboru najlepszych odmian jest ich plenność. DNA Genetics to pod tym względem światowe top. Nasiona marihuany o największym potencjale plonotwórczym to Cannalope Haze, Cannalope Kush, Chocolate Fondue, Dj's Gold, Holy Grail Kush, LA Cannalope, Martian Kush i Recon. Dają od 550 do 750g/m2 (liczone w trybie indoor).

Dużą popularnością u growerów cieszą się feminizowane nasiona marihuany typu autoflowering. Sprawnie przechodzą do fazy kwitnienia bez potrzeby sterowania oświetleniem. To duże ułatwienie nie tylko dla osób początkujących. Odmiany o takich cechach to 60 Day Lemon, 60 Day Wonder i El Fuego Auto.

Większość odmian DNA Genetics jest średnio wczesna i ma dość krótki czas kwitnienia wynoszący 7-9 tygodni. To zdecydowanie propozycje dla osób niecierpliwych. W ofercie dominują konopie o różnych proporcjach Sativa i Indica. Warto zwrócić uwagę na stuprocentowe indyjki. Poza La Confidential jest to OG LA Affie oraz Purple LA.

Dlaczego warto kupić nasiona konopi DNA Genetics w naszym sklepie?

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt odmian DNA Genetics o różnorodnych cechach kolekcjonerskich. Każdy miłośnik konopi znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Nasiona marihuany są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenta. Przesyłka jest szybka, bezpieczna i dyskretna. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl