PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

710 Genetics

710 Genetics seeds zawiera całą pulę wartościowych odmian konopi o różnorodnych cechach kolekcjonerskich. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt nasion marihuany. Zdecydowana większość to światowe top pod względem unikalności. 710 Genetics Seeds uchodzą za wyszukane, cenione przez growerów i smakoszy o wyszukanym guście.

Smog - 710 GENETICS
Producent: 710 Genetics
Cena: 81,00 zł
zobacz więcej
Solace - 710 GENETICS
Producent: 710 Genetics
Cena: 84,60 zł
zobacz więcej

Jak wybierać 710 Genetics seeds?

Główne kryterium wyboru nasion marihuany to moc. Najczęściej wykorzystuje się odmiany zawierające THC, czyli to, co konopne tygryski lubią najbardziej. To właśnie głównie od tego związku zależy siła, długość i rodzaj haju (oczywiście indywidualne preferencje organizmu i przyzwyczajenie też mają znaczenie). Po drugiej stronie jest inny kannabinoid – CBD, który jest wykorzystywany w typowych celach prozdrowotnych.

Z perspektywy growera istotna jest plenność, czyli ile gramów żywicznych topów udaje się uzyskać z rośliny lub m2 uprawy. Im większy potencjał plonotwórczy tym lepiej. Zwykle nie osiąga się i tak maksymalnej wartości, ale warto przybliżyć się do niej. Osoby niecierpliwe cenią odmiany 710 Genetics seeds o krótkim czasie kwitnienia, np. od 5 do 9 tygodni. Krótszy okres wegetacyjny to jednocześnie lepsze wykorzystanie powierzchni. Jest to szczególnie odczuwalne w trybie indoor, gdzie zawsze brakuje miejsca.

Ponadto warto sprawdzać indywidualne opisy odmian. Wiele z nich ma unikalny bukiet smakowo-zapachowy. Mogą być nie tylko ucztą dla ciała, ale także dla podniebienia. Miłośników genetyki interesuje genotyp, a także pochodzenie odmian.

710 Genetics seeds – najcenniejsze odmiany od brytyjskiego producenta

710 Genetics seeds pod względem mocy można określić jako łagodne do umiarkowanie silnych. Zapewniają pozytywny, energiczny haj, ale zwykle bez opcji wgniecenia w fotel i podróży międzyplanetarnych. Działają relaksacyjnie, można z nich korzystać w trakcie pracy, nauki czy wykonywania codziennych zajęć. Łagodne odmiany 710 Genetics seeds mają 10-14% THC. Najwięcej odmian ma stężenie w granicach 15-18%. Do najmocniejszych (19-20%) konopi brytyjskiego seedbanku należy Berry OG Kush, Coastal OG, Leonarda, Solace, Tropical Berry i White Candy.

710 Genetics seeds najczęściej daje duży plon w wysokości 450-550g/m2. Pozytywnie wyróżnia się Shellshock, który nawet w nieco słabszych warunkach ma potencjał plonotwórczy powyżej 500g/m2. Z kolei najszybsza odmiana to Old White Widow. W dobrym środowisku uprawy czas kwitnienia wynosi 7 tygodni.

Z oferty 710 Genetics seeds warto wybrać również automaty, nie wymagające do kwitnienia zmiany natężenia światła. To Auto 710 Cheese, Auto AK 107, Auto Purps i powyżej wspomniany Shellshock.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl