PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Samsara Seeds

Samsara Seeds w środowisku miłośników konopi jest uważany za seedbank dla wymagających. Trafia w gust kolekcjonerów o subtelnym smaku poszukujących odmian o niesztampowym profilu. Sam producent oświadcza, że nie tylko sprzedaje towar, ale chce zmieniać na lepsze życie swoich klientów. Wpływać na ich lifestyle. I tak jest w istocie. Jeśli więc pragniesz od życia czegoś więcej i nie zadowalasz się utartymi ścieżkami, znalazłeś się w dobrym miejscu.

Punky Lion - SAMSARA
Producent: Samsara Seeds
Cena: 32,40 zł
zobacz więcej

Samsara Seeds – dlaczego warto na nich postawić?

Samsara Seeds selekcjonuje swoje odmiany wnikliwie, poświęcając temu ogrom pracy i czasu. Dlatego ich produkty z powodzeniem można uznać za unikatowe. Każda nowa odmiana marihuany, która pojawi się na rynku, to poniekąd powód do świętowania. Jupiiii! Konopie dają radość, pozwalają poznawać nieznane, dają szerszą perspektywę, motywują, a nierzadko poprawiają kreatywność. Nic, tylko korzystać pełnymi garściami. Produkty Samsara Seeds mają dobrą jakość i stabilność. Przy wyborze konkretnych odmian tradycyjnie zwraca się uwagę na ich „atrybuty”.

Najlepsze nasiona marihuany Samsara Seeds

Nasiona konopi Samsara Seeds charakteryzują się dobrą mocą, najczęściej oscylującą w granicach 19-20% THC. Amatorom mocniejszych doznań zaleca się spróbować Kiss Dragon. Odmiana zawiera od 20 do 23% THC. Daje długotrwały i odprężający efekt. Okres wzrostu jest krótki i wynosi 55-60 dni. Wytwarza grube pąki ociekające żywicą. Do najplenniejszych odmian, dających 550-750g/m2 w trybie indoor, zalicza się Green Love Potion, Jekyll Passion, Punky Lion, Spicy White Devil i Ultraviolet. Dają jeszcze więcej radości!

Osoby początkujące (i nie tylko) cenią automaty, które sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby zmiany cyklu oświetlenia. Samsara Seeds oferuje odmiany o takich cechach, tj. Crazy Miss Hyde Auto, El Alquimista Auto, Flash Babylon, Shot Adrenaline, Supersonic Crystal Storm, Thunder Bloody Mary i Ultrafiolet.

Nasiona marihuany Samsara Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. Zachęcamy do zakupu. Oferujemy atrakcyjne ceny!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl