PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Cannabiogen

Cannabiogen Seeds oferuje różnorodne feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do trybu indoor i outdoor. Gwarantują porządną jakość i stabilność odmian. Poszczególne nasiona konopi mają różnorodne cechy kolekcjonerskie. Można je sprawdzić korzystając z filtru dostępnego na stronie lub czytając indywidualne opisy produktów. Czym kierować się przy szukaniu „ulubionych” odmian?

Cannabiogen Seeds – kryteria wyboru najlepszych odmian konopi

Przy wyborze nasion marihuany (Cannabiogen Seeds i każdych innych) zazwyczaj w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na moc. To właśnie od niej zależy efekt – siła, czas działania czy rodzaj. Jest determinowana stężeniem naturalnych kannabinoidów, przy czym głównie chodzi o THC. To trzy ulubione litery miłośników konopi. Odmiany, które powinny ukontentować zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone mają zazwyczaj umiarkowaną zawartość THC. Przykładem jest Caribe (THC=16-20%).

W przypadku marihuany medycznej kluczowa jest zawartość CBD. Związek ma dobroczynny wpływ na organizm w różnych obszarach. Najbardziej cenione są właściwości uspokajające, przeciwlękowe, antydepresyjne i przeciwbólowe.

Niezależnie od typu odmiany zawsze zwraca się uwagę na wysokość plonu. Różnica pomiędzy przeciętnymi odmianami, a odmianami o wysokim potencjale plonotwórczym to nawet kilkaset gramów na m2 (lub roślinę). Dlatego wybór plennych konopi po prostu opłaca się.

Inne istotne aspekty to czas kwitnienia, wysokość roślin, przeznaczenie, miesiąc zbioru, smak i aromat, a także genotyp.

Piekielnie dobre odmiany Cannabiogen Seeds

Cannabiogen Seeds nie jest co prawda molochem na globalnym rynku konopi i nie ma startu do najlepszych, potężnych i legendarnych seedbanków, ale to wysoka półka warta uwagi. Wprowadza na rynek odmiany, które mają „to coś”. Są lubiane i coraz częściej poszukiwane. Przykłady:

  • Auto CBG – odmiana daje silny, długotrwały efekt. Sprawnie przechodzi w fazę kwitnienia, jest polecana osobom początkującym. Wydajność w indoor dochodzi do 400g/m2. Powstała przez wprowadzenie genów Ruderalis do Destroyer.
  • Pakistan Chitral Kush – to indica pochodząca z gór Hindu Kush w Pakistanie. Jest mocno żywiczna i aromatyczna. Charakteryzuje się dobrą odpornością na choroby grzybowe. Plon dochodzi do 500g/m2 (indoor).
  • Panama – powstała przez selekcjonowanie trzech panamskich sativ. Ma moc. Daje dobry plon (500g/m2). Zapachem i smakiem nawiązuje do kultowych odmian z lat 70 tych ubiegłego wieku. Włoski są czerwone i fioletowe.

Cannabiogen Seeds to seedbank, na który warto spojrzeć przychylnym okiem. Oferujemy ich nasiona konopi w oryginalnych opakowaniach producenckich. Przesyłka jest ekspresowa.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl