PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Pure Seeds

Pure Seeds powstał w 2008 roku i od tego czasu trochę pozytywnie namieszał w branży. Postawił na różnorodność. Oferuje odmiany o różnorodnej charakterystyce trafiające do wielu grup odbiorców. Tutaj swoje miejsce odnajdzie zarówno „świeżak” jak i doświadczony miłośnik konopi. To gratka dla wszelkiej „maści” growerów, kolekcjonerów, smakoszy i ogólnie osób, które łączy wspólna pasja.

Dlaczego warto wybierać automaty od Pure Seeds?

Jednym z wiodących trendów w selekcjonowaniu odmian marihuany jest wprowadzenie genów odpowiadających za autoflowering. Automaty są łatwiejsze w uprawie i przyjaźniejsze, gdyż przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności wprowadzenia regulowanego „bodźca” zewnętrznego w postaci sztucznego oświetlenia. Do odmian o takich cechach zalicza się Custom X, Speed Haze Auto i THC Autoflorenciente. Warto na nie postawić!

Nasiona konopi Pure Seeds – jest w czym wybierać!

Najwydajniejsze odmiany od Pure Seeds to B3 Medical, CBD Ultra, Custom X i Viking Haze. Dają średni plon na poziomie 550-750g/2 w trybie indoor. Bardziej niecierpliwi growerzy zwracają uwagę na czas kwitnienia. Do najszybszych odmian zalicza się B3 Medical, Big Skunk, Custom X, Speed Haze Auto i THC Autoflorience. Przechodzą w fazę kwitnienia po 5-7 tygodniach od wykiełkowania.

Najmocniejsza odmiana to Viking Haze. Zawiera 19-20% THC. Ma dobrą moc, a przy tym jest szybka i wydajna. To połączenie cech sprawia, że trafi w gust niemal każdego. W genotypie ma przewagę Sativy. Powstała w wyniku skrzyżowania Herer X Haze.

W celach medycznych stosuje B3 Medical. To czysta indyjka (100%) wytwarzająca mocno żywiczne topy. Zawiera dużo CBD. Smakuje jak haszysz. Pomaga w walce z depresją i umila dzień.

Pure Seeds - u nas po przystępnej cenie!

Pure Seeds zachęca do zakupu nie tylko jakością, różnorodnością, ale także ceną. A w naszym sklepie można nabyć je jeszcze taniej! Są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. To gwarancja bezpieczeństwa. Jednocześnie dzięki temu nasiona konopi zachowują wysoką zdolność kiełkowania.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl