PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Buddha Seeds

Buddha Seeds co prawda nie jest molochem na globalnym rynku konopi, ale posiada w swojej ofercie wiele cenionych, wartościowych odmian. Są przeznaczone do trybu indoor lub nadają się zarówno do indoor, jak i outdoor. Poszczególne nasiona marihuany różnią się wieloma cechami, dlatego warto je sprawdzać, testować, rozbudowywać swoją bazę. I porównywać. Na pewno Budda Seeds ma pozycje, które wzbogacą każdą „kolekcję”.

Pulsar - BUDDHA SEEDS
Producent: Buddha Seeds
Cena: 150,30 zł
zobacz więcej
Syrup - BUDDHA SEEDS
Producent: Buddha Seeds
Cena: 117,00 zł
zobacz więcej

Najlepsze odmiany konopi od Buddha Seeds

Wybór odmian Buddha Seeds to kwestia gustu, w końcu każdy ma swoje indywidualne upodobania. Jednakże w większości przypadków kolekcjonerzy kierują się kilkoma głównymi parametrami.

Uniwersalną zaletą, niezależną od typu konopi czy przeznaczenia jest plenność. W końcu celem uprawy (w krajach, w których jest to dozwolone) jest uzyskanie jak największego plonu. Zależy to oczywiście od warunków, pielęgnacji, ale sama specyfika odmiany również ma bardzo duże znaczenie. Nasiona konopi Buddha Seeds dają plon od przyzwoitego (350-450g/m2) po bardzo wysoki (550-750g/m2). Chlubnymi reprezentantami ostatniej grupy są Buddha Kraken, Calamity Jane Auto i Magnum Auto.

Ponadto warto zwracać na zawartość naturalnych kannabinoidów, które determinują siłę działania. Najbardziej pożądane są mocne konopie THC, powodujące silny haj. Nasiona marihuany Buddha Seeds to przyzwoita półka, bez rekordów, ale i bez powodu do wstydu. Do lubianych odmian należą m.in. Auto Vesta oraz Morpheus, które zawierają 19-20% THC.

Dodatkowym atutem jest szybki czas kwitnienia. Na takie konopie nie trzeba długo czekać, a w dodatku można lepiej wykorzystać daną powierzchnię (zwłaszcza jest to cenione w indoor). Szybkie odmiany (5-7 tygodni) od Buddha Seeds to Buddha Purple Kush Auto, Deimos Auto, Magnum Auto, Red Dwarf, Syrup i White Dwarf.

Genetyka odmian Buddha Seeds

Nasiona marihuany Buddha Seeds mają dobrą, stabilną genetykę i sprawdzonych „rodziców”. W wielu przypadkach można to sprawdzić w indywidualnych opisach produktów. Dla wielu miłośników konopi znaczenie ma także genotyp, od którego zależy wygląd roślin, a ponadto w pewnym stopniu wpływa na działanie marihuany. Większość oferowanych odmian ma różne proporcje Sativa i Indica. Automaty dodatkowo posiadają geny ruderalis. „Rodzynkiem” jest czysta odmiana – 100% Sativa, czyli Pulsar. Zapewnia długi, zrównoważony, a jednocześnie energiczny haj. Kojarzy się nieco z Amnesia Haze.

Nasiona konopi Buddha Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest ekspresowa i dyskretna. W ofercie nie brakuje odmian, które wzbogacą każdą, nawet mocno rozbudowaną kolekcję.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Jakie Są Najlepsze Metody Ekstrakcji THC z Marihuany?

Ekstrakcja THC z marihuany to proces skomplikowany i wymagający odpowiednich umiejętności oraz sprzętu. Istnieje wiele metod, które umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości ekstraktów z rośliny konopi, z których każda ma swoje unikalne zalety i wady. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze i najefektywniejsze metody ekstrakcji THC, które są szeroko stosowane zarówno w przemyśle, jak i przez entuzjastów domowych upraw. Omówimy różnorodność metod, począwszy od tych najstarszych, po najnowsze technologie, koncentrując się na słowach kluczowych takich jak nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane oraz feminizowane.

Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl