PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

TOP 10 AUTOFLOWERING

Top 10 Autoflowering obejmuje najlepsze automatyczne nasiona marihuany. Wyróżniają się pod każdym względem i znajdują się na czołowych lokatach w globalnym rankingu konopi. Często są szybsze od tradycyjnych odmian, a jednocześnie zachowują dobrą wydajność i moc. Dlaczego jeszcze automaty cieszą się taką popularnością? Które z nich warto wybierać?

AK47 Auto
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
LSD Auto
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej

Top 10 autoflowering – dlaczego postawić na odmiany autokwitnące?

Odmiany autokwitnące są cenione zarówno przez osoby początkujące jak i bardziej doświadczonych growerów. Dzieje się tak nie bez przyczyny – są łatwiejsze w uprawie, a w dodatku w pewnym stopniu pozwalają ograniczyć koszty. Rośliny z opcją autoflowering przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby „wymuszania”, tj. sterowania światłem. Zmiana cyklu oświetlenia jest niepotrzebna. Kwitną same z siebie, po kilku tygodniach od wykiełkowania. Z reguły odmiany autokwitnące mają niższy wzrost i zwarty pokrój.

Top 10 autoflowering – najlepsze odmiany autokwitnące

Top 10 autoflowering zawiera odmiany, które z różnych względów pozytywnie wyróżniają się w obrębie grupy. W wykazie nie mogło zabraknąć epickiej Blue Cheese Auto (Barney's Farm). Ma dobre geny: BFR1 x Blue Cheese. Kwitnie po 7-9 tygodniach. Cechuje ją niezła zawartość THC (15-20%). Jej duży atut to nieprzeciętny aromat kojarzący się z dojrzałymi serami i owocami. Zapewnia relaksacyjny haj. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na dwie odmiany od Dutch Passion: Auto Mazar i Auto Think Different. Pierwsza z nich ma przewagę genotypu „indyjki”. Daje bardzo lekki haj, dobry dla osób początkujących. Zawiera 7-14% THC. Ma wysoki potencjał plonotwórczy. Auto Think Different jest mocniejsza (16-18% THC). W tym wypadku dominuje Sativa. Plennością skutecznie konkuruje z tradycyjnymi odmianami feminizowanymi.

Ranking jest oczywiście subiektywny, dlatego warto testować różnorodne nasiona konopi. Lista nie powinna się więc zawężać do Top 10 autoflowering. Odmiany autokwitnące pojawiły się na początku XXI wieku. Początkowo miały słabsze parametry od tradycyjnych konopi. Dziś nie ustępują im, a w wielu aspektach je przewyższają.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl