PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Grass-O-Matic

Hiszpańska firma, która pierwsza zaczęła produkować i sprzedawać feminizowane nasiona kwitnące automatycznie. Pionierzy rewolucji autoflowering powstali w 2007 roku, poprzez lata selekcji i testów wytworzyli bardzo stabilne, homogeniczne odmiany. Grass-o-Matic był jednym z pierwszych, który wyspecjalizował się w produkowaniu wyłącznie bardzo popularnych nasion marihuany autokwitnących (autoflowering).

Osoby, które mają rozeznanie w branży kojarzą Grass-o-Matic jako pioniera marihuany autokwitnącej. Jest to bowiem jedna z pierwszych firm, która wyspecjalizowała się w selekcjonowaniu lubianych „automatów”. Dostarcza odmian konopi, które po prostu są lepsze od innych, łatwiejsze, żywotniejsze i mniej wymagające. Rośliny płynnie i bez zakłóceń przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności operowania oświetleniem. To duże ułatwienie, a i pewna oszczędność.

Grass-o-Matic – nasiona marihuany typu autoflowering

Grass-o-Matic to hiszpański seedbank założony w 2007 roku. Od tego czasu dał się poznać z dobrej strony w wielu rejonach świata, także w Polsce. Oferuje nasiona konopi typu autoflowering. W swoim asortymencie posiada zarówno znane flagowce jak i odmiany niszowe, cenione przez miłośników o bardziej wyszukanym guście. Oferta nie jest wybitnie bogata, gdyż seedbank przekłada jakość ponad ilość. Czym charakteryzują się nasiona marihuany Grass-o-Matic?

Odmiany marihuany od Grass-o-Matic – krótka charakterystyka

Nasiona konopi Grass-o-Matic nadają się zarówno do trybu indoor jak i outdoor. Najlepszy plon otrzymuje się z Maxi Gom i Maxi Haze. Dają ponad 500g/m2 (w trybie indoor). Pod względem czasu kwitnienia (5-7 tygodni) wyróżnia się Auto AK, Auto Mass, Haze Gom i Maxi Gom. O dwóch ostatnich odmianach można więc śmiało powiedzieć, że są wydajne i szybkie. Na uwagę zasługuje także Med Gom 1.0, która jest wykorzystywana w celach medycznych. Wytwarza mocno żywiczne plony. Zawiera 6% CBD i 5% THC. Łączy antydepresyjne i przeciwbólowe działanie z lekkim, relaksującym hajem. Ma smak i aromat kojarzący się ze słodkimi owocami oraz drzewem sandałowym.

Dlaczego jeszcze warto kupić nasiona marihuany Grass-o-Matic? Dlaczego właśnie u nas?

Kupując nasiona konopi Grass-o-Matic można być pewnym jakości, dobrych wschodów (duża zdolność kiełkowania) oraz łatwości uprawy. Oczywiście dotyczy to krajów, gdzie siew i pielęgnacja marihuany jest legalna. W Polsce nasiona są sprzedawane jedynie w celach kolekcjonerskich. Atutem zakupów w naszym sklepie jest dyskrecja i bezpieczeństwo przesyłki. Nasiona znajdują się w oryginalnych opakowaniach. Ceny są atrakcyjne. Dlatego warto rozpocząć przygodę z hiszpańskim seedbankiem i krok po kroku poznawać fascynujący świat konopi.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl