Positronics

Positronics to producent, który działa prężnie na rynku od kilku dekad. Został założony w 1985 roku przez Wernanda Bruininga. Jeszcze wcześniej zbierał doświadczenie nieoficjalnie. Obecnie zalicza się do wąskiego grona legendarnych seedbanków. Positronics oferuje wartościowe nasiona marihuany, których kolekcjonowanie jest po prostu w dobrym guście. Na które odmiany warto postawić w pierwszej kolejności?

CBD+ 1:20 - POSITRONICS
Producent: Positronics
Cena: 200,70 zł
zobacz więcej

Jak wybierać nasiona marihuany Positronics i innych seedbanków?

Wybierając nasiona marihuany można sugerować się różnymi czynnikami Prawdopodobnie największa liczba koneserów kieruje się kluczowymi cechami, takimi jak moc (zawartość naturalnych kannabinoidów), zastosowanie medyczne (CBD), profil terpenowy i rodzaj uzyskanego efektu. Dla osób pogłębiających genetykę znaczenie ma genotyp oraz pochodzenie odmiany. Grower interesuje się plennością, czasem kwitnienia, przeznaczeniem, a nawet rozmiarami roślinny. Inny sposób selekcji zwracanie uwagi na reputację odmian czy seedbanku. Coś jest dobre, bo lubią to wszyscy. I w tym aspekcie Positronics nie ma sobie nic do zarzucenia. To popularny seedbank, znany z jakości swoich produktów.

Positronics – po pierwsze MOC

Positronics oferuje odmiany o różnorodnej zawartości THC – od niskiej do wysokiej, dlatego każdy miłośnik konopi znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do mocnych odmian należy m.in. Claustrum i Jack Diesel Express. Co dokładnie zapewniają?

  • Claustrum - to odmiana zawierająca 21% THC przy 0,1% CBD. Daje mocny, relaksacyjny, euforyczny, haj. Jej genotyp to „głównie Sativa”. Powstała przez skrzyżowanie Kalimist x Super Silver Haze x Jack Herer. Ma intensywny smak i aromat typowy dla Haze. Daje duży plon, do 500g/m2 w indoor. Pewnym mankamentem jest długi czas kwitnienia (ok. 12 tygodni).
  • Jack Diesel Express - powstała w wyniku skrzyżowania Jack Herer x New York Diesel. Plon jest wysoki: 500g/m2 (indoor) i 600g/m2 (outdoor). Jest nieco mocniejsza od powyższej odmiany. Zapewnia euforyczne, mocne doznania. Zawiera 22% THC. Okres wzrostu wynosi 65-70 dni.

Positronics – po drugie WYDAJNOŚĆ

Nasiona Positronics najczęściej dają duży plon oscylujący w granicach 450-550g/m2 w trybie indoor. Brakuje co prawda rekordzistów, ale odmiany seedbank cechuje jednocześnie dobra żywotność i duża tolerancja na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Do plennych odmian należy m.in. Amniesia Mistery, Black Widow, Blue Rhino i Caramelic.

Positronics – po trzecie SZYBKOŚĆ

Czas kwitnienia jest w szczególności uwzględniany przez osoby niecierpliwe. Dawniej mocno wpływał na wydajność – szybkie odmiany z reguły dawały mniejszy plon. Obecnie nie jest to aż tak odczuwalne. Najlepsze szybkie odmiany są jednocześnie bardzo plenne. Odmiany Positronics o najkrótszym, 5-7 tygodniowym czasie kwitnienia to Critical 47, CBD + Critical #47. Pierwsza z nich daje średnio mocny, relaksujący haj; druga jest stosowana w celach leczniczych. Odpręża, łagodzi ból, ułatwia zasypianie i przeciwdziała depresji.

Nasiona marihuany Positronics są oferowane w oryginalnych opakowaniach, dzięki czemu zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Kolejny atut - zapewniamy atrakcyjne, przyjazne ceny! Udanych zakupów!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl