PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Dr Underground

Dr Underground seeds posiada w ofercie kilkanaście wartościowych odmian marihuany. Może napisanie, że każda z nich jest swoistego rodzaju dziełem sztuki to lekka przesada, natomiast mają przyzwoite kluczowe cechy i trafiają w gust miłośników konopi. Warto je przetestować, być może któraś odmiana trafi do wąskiej listy tych ulubionych. Które nasiona marihuany Dr Underground seeds wyróżniają się w obrębie grupy. Na co zwracać uwagę przed zakupem?

Dr Underground seeds – najważniejsze kryteria wyboru, czytaj „cechy kolekcjonerskie”

Głównym kryterium wyboru jest moc marihuany i w przypadku Dr Underground seeds jest nie inaczej. W końcu haj jest tym, co tygryski buszujące w konopi lubią najbardziej. Głównym parametrem, który określa intensywność haju jest procentowa zawartość tetrahydrokannabinolu (THC). Wśród odmian Dr Underground pozytywnie pod tym względem wyróżnia się Soul Star, u której THC przekracza 21%. Kannabinoidy to główna moc sprawdza konopi, ale nie można bagatelizować innych elementów. Na zmysły wpływa także profil terpenowy, od którego zależy m.in. smak i aromat. Długość i sposób działania pośrednio determinuje genotyp.

Dr Underground seeds celuje w odmiany o zróżnicowanym genotypie, czyli różnych bądź równych proporcjach Sativa i Indica. Dlatego efekt marihuany najczęściej jest złożony – haj jest zarówno umysłowy jak i fizyczny.

Czym jeszcze kierować się szukając ulubionych odmian u Dr Underground seeds?

Odmiany marihuany dobiera się pod kątem przeznaczenia. Na szczęście u Dr Underground seeds dominują odmiany elastyczne, łatwo dostosowujące się do bieżących warunków i nadające się do trybu indoor, szklarni, jak i outdoor. Ponadto warto skorzystać także z odmiany typu autoflowering, która jest łatwiejsza w uprawie i sprawnie przechodzi do fazy kwitnienia (bez potrzeby regulowania cyklu oświetlenia). Jest to Auto King Kong.

Najszybsze odmiany (czas kwitnienia 7-9 tygodni) od Dr Underground seeds to Black Jesus OG, Godzilla Glue, King Kong, Kong 47, Melon Gum, Painkiller i Sour Star.

Ponadto warto czytać indywidualne opisy odmian, by znaleźć informacje na temat smaku, aromatu czy pochodzenia. Oczywiście w żadnym przypadku nie zastąpi do wiedzy empirycznej. Ją trzeba po prostu nabyć. Próbować, testować, eksperymentować, napawać się...szczęściem.

Nasiona marihuany Dr Underground seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. To zapewnia bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej zdolności kiełkowania. Przesyłka jest ekspresowa – kurier pędzi niczym na skrzydłach. Dr Underground seeds to gwarancja satysfakcji. Sprawdź to!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl