PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Mephisto Genetics

Historia Mephisto Genetics sięga 2003 roku, wtedy Mitch i Tim poznali się w USA. Pierwszy z nich był na studiach, drugi odbywał kurs pielęgniarski. Połączyło ich hobby i postanowili przenieść je na pole zawodowe. Rozpoczęli przygodę z konopiami, chociaż oficjalnie Mephisto Genetics zostało zarejestrowane w 2012 roku. Przenieśli się do Hiszpanii i przyspieszyli z rozwojem. Pierwszy rok upłynął im na budowie pomieszczeń i szklarni do uprawy. Dziś podobne problemy są już za nimi i działają na wielką skalę na dwóch kontynentach. Oferują niebanalne nasiona marihuany. Szukają rzadkich linii odmianowych i oryginalnych genów. Co mają do zaoferowania?

Nasiona marihuany Mephisto Genetics – krótki przegląd

Do „najszybszych” odmian Mephisto Genetics należą 24 Carat, Auto Blues, Sour Blues, Sour Crack, Sour Hound F2 i Toof Decay. Przechodzą w fazę kwitnienia po 7-9 tygodniach od wykiełkowania. Konopie mają podobną moc, najczęściej zawierają 15-18% THC. Z powodzeniem mogą korzystać z nich osoby początkujące bez obawy, że haj będzie miał siłę podróży kosmicznej. Konopie dają przyzwoity plon (350-450g/m2 w trybie indoor).

Wielu growerów ceni odmiany automatyczne. Są bardziej „przyjazne” od innych, gdyż przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności sterowania oświetleniem. Niekiedy growerzy i kolekcjonerzy kierują się genotypem konopi. Z reguły Sativa są większe i mają luźniejszy pokrój. Zwarte i krępe Indica są lubiane, gdyż tworzą mocno żywiczne topy. Odmiany o przewadze indica to 24 Karat, Deep Blue C F2, Sour Blues, Sour Hound F2 i Toof Decay. Konopie o genotypie „głównie Sativa” to Fantasmo Express, Hubbabubbasmelloscope, Ripley's OG i The White Train.

Dlaczego jeszcze warto nabyć nasiona Mephisto Genetics?

Konopie od Mephisto Genetics są przystępne i przyjazne cenowo jak na produkty tak dobrej jakości. Jednocześnie w naszym sklepie można liczyć na atrakcyjne rabaty. Nasiona marihuany są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. To gwarancja bezpieczeństwa, czystości odmiany, zachowania dobrej siły kiełkowania i dyskrecji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl