PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Short Stuff Seedbank

Short Stuff Seedbank to znany, hiszpański producent nasion marihuany. Działa na rynku od lat 90-tych ubiegłego wieku. Przez wiele lat szukał swojej niszy i testował. Stawiał zarówno na kultowe szczepy, jak i mniej oczywiste rozwiązania. W 2000 roku właściciele postanowili wyspecjalizować się w konkretnym rodzaju konopi. Od tego czasu wyprowadzają „automaty”. Obecnie nasiona marihuany typu autoflowering są znakiem rozpoznawczym Short Stuff Seedbank. Dlaczego warto je wybierać? Jakie dają korzyści?

Automatyczne odmiany marihuany od Short Stuff Seedbank

Automatycznie zakwitające nasiona marihuany są cenione na całym świecie. Korzystają z nich growerzy początkujący, jak i osoby doświadczone, gdyż są łatwiejsze w uprawie od tradycyjnych feminizowanych odmian konopi. Przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności zmiany cyklu oświetlenia. To ogranicza trud, a jednocześnie generuje pewne oszczędności. Konopie plonują obficie dostarczając wartościowych topów. Short Stuff Seedbank płynie z prądem w tym temacie, ale nie ma w tym nic złego. Wyprowadzają odmiany, które są wartościowe, stabilne genetycznie i niekłopotliwe. Za to należy się szacunek.

Nasiona konopi Short Stuff Seedbank – krótka charakterystyka

O konopiach Short Stuff Seedbank wiadomo, że są automatycznie kwitnące. Pierwszy punkt programu mamy za sobą. Kolejno warto kierować się kluczowymi cechami, takimi jak plenność, moc i czas kwitnienia. Osoby zainteresowane genetyką zwracają uwagę także na proporcje Sativa i Indica, które determinują wygląd roślin.

Najplenniejsze odmiany wyselekcjonowane przez Short Stuff Seedbank to Auto Himlaya Blue Diesel, Auto Onyx, Auto Super Cali Haze i Auto Super Stinky. Dają bardzo duży plon XXL oscylujący w granicach 550-750g/m2.

Większość odmian ma przyzwoitą – średnią – zawartość THC (15-18%). Takie konopie zwykle dają relaksacyjny haj, ale bez potężnego wbijania w fotel. Wyższy parametr ma odmiana Auto Tha Shiznit. Zawiera 20,6% THC. Zapewnia silny i długotrwały efekt. Posiada złożoną i szlachetną genetykę. Powstała w wyniku krzyżowania Amnesia Kush x Diesel x Master Kush x Jack Herer x Ruderalis. Wyróżnia się owocowym aromatem z wyczuwalną nutą Skunk.

Automaty z reguły mają względnie szybki czas kwitnienia i w tym wypadku jest nie inaczej. Short Stuff Seedbank posiada w ofercie wiele odmian, które zakwitają po 7-9 tygodniach od wykiełkowania. Należy do nich Auto Big Gun, Auto Bud Cannon, Auto Pink Grapefruit, Auto Purple Amnesia, Auto Spanish Diesel, Auto Tha Shinzit i Auto Yeti. Miłośników Sativy ukontentuje czyste genotypowo Auto Super Kali Haze i Auto Super Stinky. Zwolennicy indyjek wybierają Autosnowryder lub Dr. Feelgood.

Short Stuff Seedbank – konopie w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie!

W ofercie posiadamy nasiona kilkunastu odmian marihuany Short Stuff Seedbank. Zapewniamy atrakcyjne i przyjazne klientowi ceny! Wybór jest spory, a każda odmiana to uczta dla duszy. Nasiona znajdują się w oryginalnych opakowaniach producenckich. Przesyłka jest ekspresowa i bezpieczna. Nie każemy długo czekać na „zielone”!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl