PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Victory Seeds

Victory Seeds ma bogatą ofertę tradycyjnych i automatycznych nasion marihuany. Mają różnorodne cechy, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukując „prawie idealnych” odmian warto skorzystać z filtra dostępnego na stronie. Przydatne jest także czytanie indywidualnych opisów odmian. W ten sposób można dowiedzieć się jaki smak, aromat czy pochodzenie mają konkretne konopie. Które odmiany Victorii Seeds wyróżniają się w obrębie grupy?

Nasiona konopi Victory Seeds o różnej mocy – wybierz najlepszą opcję dla siebie

Victory Seeds, podobnie jak wiele innych seedbanków, idzie drogą bogactwa różnorodności. Dotyczy to m.i.n. zawartości naturalnych kannabinoidów. Głównym związkiem pożądanym przez miłośników konopi jest tetrahydrokannabinol (THC), od którego zależy intensywność i rodzaj haju. Może relaksować, wprowadzać w błogi nastrój, skłaniać do pracy twórczej lub wgnieść w fotel. Czasem jedna odmiana daje wszystkie powyższe możliwości, tylko w odstępach czasowych (różne fazy).

Na początek warto sięgnąć po nieco łagodniejsze odmiany, np. zawierające 15-18% THC. W tej grupie znajduje się wiele odmian typu autoflowering, np. Auto Amnesia, Auto Cheese, Auto Critical, Auto Jack Herer, Auto Super Skunk i Auto NYV Diesel. Nieco mocniejsze konopie (19-20%) to Auto White Widow, Chocolope, Jack Herer, NYV Diesel, Original Blueberry i Ultra Power Plant. Odmiany, które często „łączą” mniej i bardziej zaawansowanych koneserów to Amnesia, Amnesia Haze, Auto Northern Light, Blue Dream, Cheese i Chronic XXL. Zawierają 21-25% THC. Najmocniejsza zaś jest White Widow (26% THC).

Inne ważne cechy „kolekcjonerskie” Victory Seeds

Przy wyborze warto kierować się potencjałem plonotwórczym odmian, czyli ilością plonu, jaką można uzyskać w dobrych warunkach. Najwydajniejsze odmiany Victory Seeds dają wysoki plon w wysokości 550-750g/m2 (mierzone dla trybu indoor). Są to m.in. Amnesia Haze, Big Bud, Blue Dream, Bubblegum+, Caramelino, Chronic XXL i Critical.

Z kolei najszybsze odmian, u których czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni to Auto Super Skunk, Northern Light i Super Skunk.

W celach leczniczych warto korzystać z Auto Big Angel i Super Skunk. Zawierają nie tylko THC, ale także CBD. Mają silne właściwości relaksujące.

Wielu kolekcjonerów zwraca uwagę na genotyp, który decyduje o wyglądzie roślin, w mniejszym stopniu zaś o sposobie i czasie działania. Zdecydowana większość nasion marihuany Victory Seeds ma złożony genotyp (różne proporcje Sativa i Indica). Do czystych genotypowo odmian zalicza się Chocolope (100% Sativa) i Super Mazar (100% Indica).

Nasiona marihuany są oferowane w oryginalnych opakowaniach producenckich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl