PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Mega Buds

Mega Buds Seeds to producent, który pełnymi garściami czerpie w klasyki, ale jednocześnie wzbogaca swoje odmiany, m.in. genami wpływającymi na wydajność. Podąża za „nowożytnymi” trendami. Nie ma szerokiej, mocno rozbudowanej oferty, ale nadrabia jakością. Nasiona konopi Mega Buds Seeds to efekt długotrwałej pracy i testów. Mocno postarano się, aby mogły rozpychać się łokciami wśród innych szlachetnych odmian. Producent gwarantuje dobrą jakość ogólnie, a pod względem plenności konkuruje z najlepszymi globalnymi seedbankami. Co ciekawego ma do zaoferowania?

Mega Buds Seeds – krótka charakterystyka odmian

Odmiany konopi Mega Buds Seeds dają plon wysoki (450-550g/m2 w indoor) lub bardzo wysoki (550-750g/m2). To poniekąd wizytówka seedbanku. W dodatku nasiona konopi cechują się dobrym wigorem i odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne. To ogranicza spadek plonu czy występowanie problemów przy ewentualnych drobnych zaniedbaniach (byle nie przesadzić). Poszczególne odmiany mają zróżnicowane cechy kolekcjonerskie:

  • Beast Mode Auto – automat powstał przez skrzyżowanie Amnesia XXL Auto x Blue Dream. Zawiera 18% THC. Charakteryzuje się dość silnym wzrostem – rośliny osiągają ok. 120cm wysokości.
  • Collosal Purps – to odmiana o niezwykłym wigorze, bardzo wysokiej plenności i dobrej sile „rażenia”. Zawiera 21-22% THC. Powstawała w wyniku skrzyżowania Grandaddy Purps X Elephant Bud. Ma tendencję do przebarwiania się na fioletowo.
  • Giant Skittlez – ma słodkawy smak i aromat kojarzący się z cukierkami. Stężenie THC dochodzi do 25%. W genotypie przeważa Indica. Odmiana Mega Buds Seeds powstała przez skrzyżowanie Zkittlez i Critical Mass.
  • Big Bruce – to bardzo mocna odmiana zapewniający euforyczny haj. Zawiera 27% THC. Plon dochodzi do 650g/m2 (w indoor). To wynik skrzyżowania Bruce Banner #3 x Critical Kush.
  • Fast Master – jest szybka i wydajna. Daje plon po 42-56 dniach! I to dobry plon – do 650g/m2. Nie ma czego wstydzić się pod względem mocy – zawiera 21-22% THC. Jej „rodzicami” są Critical XXL x Early Skunk.

Mega Buds Seeds – dlaczego warto je kupić u nas?

Mega Buds Seeds pozytywnie wyróżniają się na globalnym rynku konopi. Cieszą się dużą popularnością u polskich kolekcjonerów nasion, dlatego nie mogło ich zabraknąć naszym sklepie. Oferujemy konkurencyjne, atrakcyjne ceny i ekspresową, tudzież dyskretną przesyłkę. Nasiona Mega Buds Seeds są wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Dają gwarancję satysfakcji. To gratka zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych kolekcjonerów.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl