PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Kaya Spain Quality

Kaya Spain Quality, to seedbank mający swoje początki w Hiszpanii jednak obecnie stacjonujący w Chile. Został założony przez ekipę kilku Hiszpańskich breederów, których największą pasją jest twożenie nowych odmian konopi. Feminizowane nasiona konopi od Kaya Spain Quality to efekt wieloletniej selekcji i ciężkiej pracy breederów. Dzięki temu nasiona marihuany Kaya Spain Quality cieszą się świetną opinią wśród growerów. Szczególnie dobre opinie zbiera ich odmiana maihuany Big Brother oraz Tropical Power.

Kaya Spain Quality to seedbank, który już w samej nazwie ma jakość i skrupulatnie obrał sobie to słowo za dewizę. Oferuje dobrej jakości nasiona marihuany. Pod względem wydajności czy żywotności to światowa czołówka. Liczba wyselekcjonowanych odmian może nie jest oszałamiająca, ale trzeba pamiętać, że są to owoce długiej, nieraz żmudnej pracy. Nie mamy nic przeciwko, aby wszystkie seedbanki przekładały jakość nad ilość. To się ceni!

Kaya Spain Quality – powiew świeżości wśród odmian marihuany

Kaya Spain Quality to egzotyczny seedbank założony przez ludzi z pasją i temperamentem. Początkowo miał siedzibę w Hiszpanii, obecnie stacjonuje w Chile. Przy słonecznej pogodzie łatwiej jest zachować optymizm i przekazywać go w „formie” nasion konopi. Seedbank wyselekcjonował kilka odmian, które przyniosły mu rozgłos. Nazwa jest już rozpoznawalna. Jak to się mówi: „wysoka jakość sprzedaje się sama”.

Wartościowe odmiany wśród Kaya Spain Quality

Kaya Spain Quality nie ma jeszcze gigantycznego dorobku, raczej bazuje na głębokiej analizie i wnikliwej selekcji. A to oznacza: 1 – można być pewnym jakości, 2 – uda się spróbować wszystkich odmian. Najbardziej rozpoznawalne nasiona konopi to Big Brother oraz Tropical Power.

Big Brother powstał w wyniku skrzyżowania White Widow x Black Domina, ma przewagę Indica. Zapewnia bardzo duże plony (400-500g/m2 Indoor i +1000g/roślinę w Outdoor). Zawiera 17-20% THC. Gwarantuje mocny i długotrwały haj. Ma złożony smak i aromat kojarzący się z kwiatami oraz owocami. Tropical Power zachwyca pulą genetyczną – korzysta ze szczepów afgańskich, meksykańskich, tajskich i kolumbijskich. Posiada równe proporcje Sativa i Indica. Od tego drugiego typu „wzięła” mocno żywiczne, gęste topy. Zawiera 18-20% THC. Wydajność w trybie Indoor wynosi 450-550g/m2, w outdoor 1000-1500g/m2. Ma zrównoważone (fizyczne i umysłowe), długotrwałe działanie.

Nasiona marihuany Kaya Spain Quality są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach, co gwarantuje bezpieczeństwo dostawy i pewność czystości odmiany. Niestety w Polsce można je pozyskiwać jedynie w celach kolekcjonerskich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl