French Touch Seeds

French Touch Seeds to pierwszy francuski bank nasion, który ze względu na francuskie przepisy, rezyduje w Hiszpanii. Został założony w 2010 roku i jest tworzony przez kolektyw hodowców z jasnym celem – zachowania rzadkich, elitarnych odmian marihuany, szczególnie pochodzących z ich rodzimego kraju. Francuski dotyk to hodowcy, którzy pracują nad dostarczaniem klientom nasion feminizowanych, regularnych, jak i autofloweringowych. Chłopaki z French Touch stawiają na prostotę i uprawę zdrowych nasion, które będą łatwe w hodowli i nie będą wymagać dużego nakładu pracy. Rynkiem obecnie rządzą automaty, a hodowcy odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Producenci zdobywają uznanie swoimi prostolinijnymi poglądami i dbałością o historię odmian konopi, a także zamierzają dodawać lokalne odmiany, zaczynając już od dostępnych K1 oraz Mangu'Carot.

French Touch Seeds oferuje feminizowane, autokwitnące i regularne nasiona marihuany. Początkowym zamiarem było tworzenie elitarnych odmian marihuany bazujących na rodzimych, francuskich genach. Finalnie seedbank założony w 2010 roku przeniósł się z Francji do Hiszpanii, a przy tym zaczął korzystać z szerszej puli genetycznej. Które nasiona marihuany French Touch Seeds warto wybierać?

Na co zwracać uwagę wybierając nasiona konopi?

Główne kryteria wyboru przy zakupie nasion są najczęściej związane z mocą (determinowaną przez zawartość naturalnych kannabinoidów), wydajnością (średnia wysokość plonu w trybie indoor czy outdoor), łatwością uprawy (wytrzymałość, odporność, autoflowering), czasem kwitnienia (większość osób preferuje „szybkie” odmiany), a także smakiem i aromatem. Jednocześnie można sugerować się reputacją seedbanku i popularnością odmian. W końcu poszczególne konopie cieszą się uznaniem nie bez powodu.

Nasiona konopi French Touch Seeds o wyróżniających się cechach kolekcjonerskich

Nasiona French Touch Seeds z powodzeniem mogą być „kolekcjonowane” przez osoby początkujące. Mają średnią zawartość THC, dlatego zapewnią przyjemny, relaksujący haj, ale bez podróży w kosmos z prędkością nadświetlną. Zawartość THC u odmian French Touch Seeds wynosi średnio kilkanaście procent. Na wyróżnienie zasługują Douce Nuit, Frencheese i Sativa des Rois. Zawierają 15-18% THC.

Jednocześnie wymienione odmiany wyróżniają się dobrym potencjałem plonotwórczym. Dają duży plon na poziomie 450-550g/m2 (w trybie indoor). Wytwarzają dużo topów ociekających żywicą. Douce Nuit, a oprócz tego Guillotine Auto i Renaissance mają krótki czas kwitnienia wynoszący 7-9 tygodni.

Dlaczego warto kupić nasiona marihuany French Touch Seeds w naszym sklepie?

French Touch Seeds słyną z dobrej genetyki i szukają swojego miejsca na globalnym rynku konopi. Owoce ich pracy można określić jako zrównoważone. Są na tyle uniwersalne, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dodatku produkty oferowane w naszym sklepie mają niską cenę i są w zasięgu dla każdego. Warto skorzystać z takiej okazji!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl