PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Auto Seeds

Auto Seeds to dobry przykład na to, że sukces można osiągnąć nie tylko przez tworzenie szerokiej oferty i konkurowanie u różnych grup odbiorców, lecz także przez specjalizację. Można znaleźć swoją niszę i w jej obrębie dostarczać wzorowy produkt. Czyli wszystko sprowadza się do tego, że można robić cokolwiek, byle robić to dobrze. Auto Seeds pod tym względem nie ma sobie nic do zarzucenia. Producent nie poszedł w ilość, lecz w jakość. Wprowadza na rynek łatwe w uprawie, przyjazne i coraz lepsze parametrowo odmiany typu autoflowering.

Auto Seeds – dlaczego postawił na automaty?

Auto Seeds wyselekcjonował odmiany typu autoflowering, które mają małe wymagania i szybko przystosowują się do danych warunków. Nadają się do indoor i outdoor. Sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia, bez dodatkowych „bodźców”. Nie wymagają tak szczegółowej opieki jak tradycyjne odmiany feminizowane (chociaż oczywiście zależy to także od metody uprawy). Są powszechnie cenione i lubiane.

Auto Seeds – co dokładnie ma do zaoferowania?

Najważniejszym, tj. najczęściej obieranym kryterium oceny nasion konopi jest moc mierzona stężeniem kannabinoidów. Poszczególne odmiany zawierają dużo THC (które odpowiada za haj) lub CBD (właściwości prozdrowotne bez działania psychoaktywnego). Auto Seeds celuje w te pierwsze.

  • 10-14% THC: Auto #1;
  • 15-18% THC: Auto Pounder, Auto Pounder with Cheese;
  • 19-20% THC: Auto Chemdog, Berry Ryder, Dreamberry, Kush Doctor, MIG-29 i Sucker Punch;
  • 21-25% THC: Hijack.

Duże znaczenie ma plenność odmian, czyli ile topów uda się uzyskać z m2 uprawy (lub pojedynczej rośliny). Wśród konopi Auto Seeds pozytywnie pod tym względem wyróżniają się Auto Chemdog, Auto Pounder, Hijack, MIG-29 i Ultra Lemon Haze. Dają duży plon XXL (450-550g/m2 w indoor). Istotny jest czas kwitnienia (nie tylko dla osób niecierpliwych). Taka cecha wpływa m.in. na lepsze wykorzystanie powierzchni. Na szczęście większość odmian Auto Seeds kwitnie szybko, nawet po 5-7 tygodniach.

Genotyp nasion konopi Auto Seeds – czy ty ma znaczenie?

Osoby bardziej doświadczone w temacie konopi czasem zwracają uwagę na pochodzenie odmian oraz genotyp. Nie brakuje miłośników Sativa i Indica. Stoją po obu stronach mocy niczym właściciele konsol i pecetów, a każdy ma swoje racje. Seedbank godzi wszystkich – oferuje nasiona konopi o mieszanym genotypie. Do wyjątków zalicza się Auto Pounder with Cheese, stuprocentowa „indyjka”. Indica jest ceniona za mocno żywiczne i zwarte topy.

Nasiona Auto Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest ekspresowa i oczywiście dyskretna. Niektórymi rzeczami można się chwalić, ale tylko w sprawdzonym, wąskim gronie.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl