PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Auto Lady Bug - Biological Seeds

Dostępność: brak towaru
Cena: 89,10 zł 89.10
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Auto Lady Bug - Biological Seeds - Opis odmiany

Feminizowane Nasiona Marihuany - AUTO LADY BUG

Liczne selekcje, z których była poddana, pozwoliły nam niezwykle szybko uzyskać roślinę o niewielkich rozmiarach i cyklu życiowym, co w połączeniu z jej niezwykłą odpornością i łatwością w uprawie czyni ją jednym z najbardziej odpowiednich genetycznie dla taktycznego "hit and run". Niska wysokość pozwala jej dorastać bezpiecznie przed wzrokiem ciekawskich. Little Lady Bug od Biological Seeds kwitnie w rzeczywistości w ciągu zaledwie dwóch miesięcy od momentu siewu i rzadko przedstawia jakiekolwiek problemy. Jest to roślina "łatwa", odpowiednia również dla mniej doświadczonych hodowców. Little Lady Bug od Biological Seeds należy do kategorii tak zwanych roślin karłowatych.

Wysokość - 30-50 cm
Zapach - mocny i owocowy
Efekt - Relaksujący, odrętwia umysł
Wydajność - 65 dni  
Outdoor - w połowie października
Wydajność - 20-30 gr / na roślinę
Genetyka - Indica 100%
THC - 16%

Dane techniczne - Auto Lady Bug - Biological Seeds

PRZEZNACZENIE Automaty (Indoor/Outdoor)
GENOTYP 100% Indica
PLON Średni (350g-450g/m2 Indoor)
THC 15-18%
CZAS KWITNIENIA 8 - 10 tygodni
WYSOKOŚĆ Niskie (do 80cm)
NASIONA FEMINIZOWANE Tak

Opinie o produkcie (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl