PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Jamaican Haze Auto - SENSI GENETICS

Dostępność: brak towaru
Cena: 71,10 zł 71.10
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Jamaican Haze Auto - SENSI GENETICS - Opis odmiany

Jeśli szukasz najlepszych obecnie dostępnych nasion sativa/ruderalis, ta odmiana jest dla Ciebie.
Rośliny rosną do 100-120 cm i dają 100-150g bardzo dobrej, jakości plonu.
Efektem jest bardzo miły i unikalny smak i zapach.
Uderza z bardzo czystym efektem, odmiana sprawi że poczujesz się szczęśliwy, upalony i zrelaksowany.


Rodzaj - nasiona feminizowane, autoflowering
Przeznaczenia - Indoor; Outdoor
Geny - Jamaican Sativa / Ruderalis
Okres Uprawy - 70-80 dni
Plon - 55-150g (z rośliny)
Wysokość - 60-120 cm
Opakowanie - 3szt. 5szt. 10szt. 100szt.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę.


* Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji wydanych przez holenderskich producentów tych nasion. Sklep nie utożsamia się z zamieszczonymi informacjami i zamieszcza je wyłącznie w celach informacyjnych oraz edukacyjnych.

* Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży nasion osobom, wobec których mamy podejrzenia co do pełnoletności. Pytanie o takie rzeczy jak plon, sposób uprawy, czy działanie odmian konopi traktujemy jako podejrzenie zamiaru uprawy, co może skutkować odmową realizacji zamówienia.

* Nasiona sprzedajemy wyłącznie jako produkty kolekcjonerskie, w celach zachowania gatunku. Nikogo nie namawiamy do uprawy marihuany. Uprawa, a nawet samo kiełkowanie nasion konopi jest nielegalne na terenie Polski i zakazane karą pozbawienia wolności.

* Handel, jak i samo posiadanie nasion konopi jest w Polsce całkowicie legalne i dozwolone przez prawo. Nasiona konopi nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie mają żadnych właściwości narkotycznych.


 

Jamaican Haze Auto - SENSI GENETICS - FAQ

Jamaican Haze Auto – Sensi Genetics – co to jest?

Jamaican Haze Auto od Sensi Genetics to wyśmienita krzyżówka Jamaican Sativa i Ruderalis. Jest to roślina kwitnąca automatycznie, która przyjmuje od niewielkich po średnie rozmiary. Jej czas kwitnienia jest średni, a plony, które zapewnia, zadowalające. Jamaican Haze Auto to odmiana o bardzo dużym stężeniu THC.

Jamaican Haze Auto – Sensi Genetics – aromat, efekty i objawy

Jamaican Haze Auto ma unikalny, niezwykle przyjemny smak i aromat, przywołujący na myśl owoce i cytrusy. Jest to odmiana dająca silny, mózgowy efekt. Wprawia w szczęśliwy nastrój i zdecydowanie relaksuje. Jest to idealna propozycja dla miłośników odmiany Sativa. Jamaican Haze Auto będzie wprost idealną propozycją na odprężenie po ciężkim dniu.

Dane techniczne - Jamaican Haze Auto - SENSI GENETICS

PRZEZNACZENIE Automaty (Indoor/Outdoor)
GENOTYP Głównie Sativa
PLON Duży XL (450g-550g/m2 Indoor)
CZAS KWITNIENIA 7 - 9 tygodni
WYSOKOŚĆ Średnie (do 130cm)
NASIONA FEMINIZOWANE Tak

Opinie o produkcie (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl