PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Amsterdam Pierwszy Cannabis Social Club.

0
Amsterdam Pierwszy Cannabis Social Club.

Ekspansja Cannabis Social Clubs („CSC”) w Europie trwa. System CSC jest prawdopodobnie najbardziej skuteczny w Hiszpanii, gdzie setki klubów otwarcie dostarczają konopie indyjskie dorosłym członkom. Ale widzimy podobne kluby w Belgii, Czechach (a teraz w Holandii), które wszystkie działają w oparciu o uprawę konopi dla członków na zasadzie non-profit.


Centrum CSC w Amsterdamie chce uprawiać wyłącznie wysokiej jakości konopie organiczne do użytku medycznego i rekreacyjnego. Wszyscy członkowie muszą być osobami dorosłymi powyżej 21 roku życia i mieszkać lokalnie. Przed przystąpieniem do programu zostaną również przesłuchani. Ponieważ Amsterdam CSC nie jest otwarty dla turystów, zdecydowanie nie konkuruje z Amsterdam Coffeeshop, ani nie jest dla nich wyzwaniem. Jednak Amsterdam CSC jest poważnym wyzwaniem dla władz.


Powyżej Mila Jansen zdecydowała się założyć pierwszy CSC w Amsterdams

Wiceprezesem Amsterdam Cannabis Social Club jest Mila Jansen, znana postać w świecie konopi z jej pionierskiej pracy nad technikami przesiewania na sucho i haszu wodnego. Prowadziła również Amsterdams Hemp Hotel, a dziś nadal pracuje w swojej firmie Pollinator.

Pojawienie się pierwszego holenderskiego CSC stanowi problem dla władz. Czy władze będą starały się nie dopuścić do powstania CSC? I czy utrudnią otwieranie większej liczby CSC?


Amsterdamski CSC postawił władzom kilka kłopotliwych wyzwań prawnych, ponieważ będzie obejmował legalną produkcję i dystrybucję konopi indyjskich wśród swoich członków. Do tej pory nie próbowano tego wcześniej. Regulowane kawiarnie Hollands 600 mogą sprzedawać konopie indyjskie otwarcie przez drzwi wejściowe, ale do tej pory władze nie zezwalały na legalną produkcję konopi dla kawiarni na „tylne drzwi”. To śmieszna anomalia, która pojawiła się po wielu latach zaniedbań politycznych. Pojawienie się pierwszego holenderskiego CSC stwarza niewygodny problem, którego władze nie mogą już uniknąć i muszą teraz stawić czoła. Centrum CSC w Amsterdamie skoncentruje się na produkcji niewielkich ilości konopi wyłącznie dla członków, ze szczególnym uwzględnieniem marihuany wysokiej jakości i profesjonalnie prowadzonej CSC. Opłaty członkowskie zostaną wykorzystane do zainwestowania w konopie indyjskie najwyższej jakości i zapewnienia, że CSC ma odpowiednią reprezentację prawną.

Powyżej logo „Tree Of Life” klubu towarzyskiego konopi w Amsterdamie. Nacisk zostanie położony na jakość konopi wraz z etyczną i organiczną uprawą.


Joep Oomen jest koordynatorem europejskiej koalicji Encod na rzecz sprawiedliwej i skutecznej polityki narkotykowej. Jego komentarze najlepiej podsumowują trudny problem polityczny, jaki stworzyła CSC.

„Założona we wrześniu tego roku CSC stanowi ogromne wyzwanie dla władz miejskich, które stoją przed dylematem: wystąpienie przeciwko klubowi liczącemu około 25 członków stworzyłoby absurdalną sytuację, ponieważ już w Amsterdamie są setki kawiarni, które mają ich konopie z nielegalnego rynku. Tolerowanie ich istnienia doprowadziłoby ich do konfliktu z ministrem sprawiedliwości Ivo Opsteltenem, który sprzeciwia się złagodzeniu restrykcyjnej polityki wobec uprawy konopi ”.

Powyżej „The Ultimate”, odmiana warta umieszczenia w menu każdego klubu towarzyskiego

Poniżej typowe menu z hiszpańskiego klubu społecznościowego Cannabis z różnymi opcjami. Ceny w euro za gram

Władze będą musiały zdecydować, co zrobić z nowym CSC. Z drugiej strony CSC będzie działać tylko dla pełnoletnich członków i będzie działał non-profit. Trudno będzie się temu sprzeciwić, zwłaszcza gdy kawiarnie są dozwolone. Jeśli holenderskie władze będą mogły przyjąć model Cannabis Social Club, będzie to uzupełnienie systemu coffeeshopów. Wydaje się, że model Cannabis Social Club ma poparcie niektórych bardziej postępowych partii politycznych, takich jak partia D66, które chcą więcej regulacji i mniej okazji do rozkwitu przestępczości w branży konopi indyjskich. Stany Zjednoczone pokazały światu, że przepisy dotyczące marihuany naprawdę działają i nie ma się czego bać.

Kto wie, Amsterdam CSC może być pierwszym przykładem legalnej produkcji, dystrybucji i sprzedaży konopi w Holandii. A jeśli tak się stanie, może to oznaczać nową erę regulacji dotyczących marihuany, opartą na logice i uczciwości, a nie na polityce ery zakazu, która służy i chroni tylko przestępców.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl