PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czy lepiej jest brać duże czy małe buchy podczas palenia zioła?

0
Czy lepiej jest brać duże czy małe buchy podczas palenia zioła?

Wciąż jest wielu palaczy marihuany, którzy wierzą, że gigantyczne buchy z bonga lub blanta są drogą w jedną stronę do osiągnięcia wyższego poziomu niż haj. Ale czy to prawda, że więcej dymu oznacza więcej THC? Przyjrzyjmy się, co odróżnia wielkie buchy od małych.

Prawdopodobnie słyszałeś stary mit o tym, jak należy palić zioło we „właściwy” sposób. Jak dokładnie to się robi? Cóż, niektórzy mówią, że aby osiągnąć maksymalne efekty, trzeba przyjmować bardzo duże buchy i trzymać je w płucach tak długo, jak to możliwe. Jeśli jesteś w tej grupie ludzi, nie chcemy ci psuć twoich przekonań, ale to nie robi tego o czym myślisz. Oto dlaczego nie musisz brać wielkich buchów, aby cieszyć się ziołem.

DLACZEGO NIE POTRZEBUJESZ DUŻYCH BUCHÓW?
Aby uzyskać lepszą perspektywę, przyjrzyjmy się, jak funkcjonują nasze płuca. Kiedy oddychamy, tak naprawdę nie wchłaniamy tlenu i wydalamy dwutlenku węgla. Chociaż nasze płuca mogą pomieścić około 6 litrów powietrza przy jednym dużym oddechu, wydychamy znaczną część tego tlenu podczas wydechu. Gdyby nasze płuca bardzo wydajnie wchłaniały tlen, moglibyśmy potencjalnie przyjąć te 6 litrów za jednym razem i przez chwilę nie potrzebowalibyśmy kolejnego oddechu. Zamiast tego oddychamy częściej i krócej.

Faktem jest, że płuca mogą wchłonąć tylko 5–6 ml tlenu na minutę i ta sama zasada obowiązuje podczas palenia zioła. Albo inaczej mówiąc, nie jest możliwe, abyś wcisnął więcej THC do swojego organizmu, gdy trzymasz dym w płucach.

Możesz rzeczywiście „czuć się wyżej”, gdy przyjmujesz większe uderzenia i przytrzymujesz je, ale dzieje się tak, ponieważ pozbawiasz swój mózg tlenu. Zawroty głowy, które odczuwasz, są dodatkowo spotęgowane przez tlenek węgla w dymie. Wdychanie większej ilości dymu może sprawić, że poczujesz się tak, jakby ilość otrzymywanego THC była również wyższa. Nie ma sprawy, tak nie jest.

NASZE CIAŁO NATYCHMIAST WCHŁONI THC
Nasze płuca niemal natychmiast przenoszą tlen z powietrza (lub THC z dymu). Po buchu prawie cały THC z Twojego zioła (95%) dostał się już do Twojego organizmu. Oznacza to, że nie ma sensu wstrzymywać palenia przez dłuższy czas lub w ogóle.

TRZYMANIE DYMU JEST NIEZDROWE
Substancje czynne zawarte w konopiach (THC, CBD, terpeny, flawonoidy) stanowią tylko niewielką część tego, co jest zawarte w dymie z konopi. Reszta jego zawartości składa się z różnych substancji, z których wiele jest szkodliwych. Im dłużej trzymasz dym, tym więcej toksycznych produktów ubocznych osadza się w twoim ciele. Jeśli uważasz, że to brzmi niezdrowo, to masz racje.

JAKI JEST NAJLEPSZY JEST SPOSÓB NA HAJ, JEST TO MOŻLIWE?
Prosta odpowiedź: pal więcej. Lub, jeśli uważasz, że Twoja obecna odmiana może nie wyciąć jej dla pożądanego efektu, rozważ inne silniejsze odmiany. Możesz również rozważyć palenie koncentratów lub przyjmowanie produktów spożywczych, co skutkuje znacznie silniejszymi doznaniami.

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę, że branie mniejszych buchów jest zdrowsze, warto spróbować wapowania. Waporyzatory nie spalają materiału ani koncentratów, ale po prostu podgrzewają je do pożądanego zakresu, aby kannabinoidy stały się aktywne. Powoduje to zdrowsze doznania związane z konsumpcją, które według niektórych osób są bardziej intensywne. Gładkie zaciągnięcia powinny również sprawić, że twoje płuca poczują się lepiej po zapoznaniu się z vape.

INNE KORZYŚCI Z MNIEJSZYCH DAWEK KONOPI
Nie każdy, kto pali trawkę, robi to, ponieważ chce uzyskać jak najwyższy poziom. Różni ludzie mają różne powody i to jest w porządku. Mikrodozowanie stało się ostatnio dość popularne wśród użytkowników leków, a nawet zyskuje na popularności wśród konsumentów rekreacyjnych.

CZYM JEST MIKRODOSING?
Mikrodozowanie polega na przyjęciu niewielkiej, „sub-percepcyjnej” dawki substancji (w tym przypadku THC), abyś mógł doświadczyć jej korzyści bez uczucia haju. Normalna mikrodawka THC to około 2–3 mg. Więc zamiast palić całego skręta lub miski, po prostu zaciągnij się kilka razy. Niektórzy użytkownicy mikrodozowują w ten sposób przez cały dzień, aby cieszyć się marihuaną bez negatywnych skutków ubocznych związanych z wysokimi dawkami THC.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl