PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czym jest marihuana Haze?

0
Czym jest marihuana Haze?

Rodzina Haze to jedna z odmian o największej zawartości THC, jakie ma do zaoferowania konopie indyjskie. Jest uwielbiany za podnoszące na duchu, euforyczne, a nawet psychodeliczne doznania umysłowe, jednocześnie pozwalając użytkownikowi pozostać aktywnym fizycznie.

LINIE WŁOSÓW - ICH HISTORIA I POCHODZENIE
Odmiany Haze należą do najpopularniejszych hybryd z dominacją sativy lub prawie czystych odmian sativy. Palacze marihuany na całym świecie lubią Hazes za ich długotrwały, energiczny haj, który nie przykleja ich do kanapy. Lubią je także za wybitne aromaty, które często łączą intensywne korzenne nuty z owocowymi, słodkimi i ziemistymi nutami.

Jednak odmiany Haze nie są tak naprawdę tym, co można by nazwać ulubionymi wśród hodowców, ponieważ mogą być dość trudne w utrzymaniu. Mogą być wybredne i bezlitosne i wymagają szczególnej uwagi, aby osiągnąć dobre wyniki. Czas kwitnienia Hazes może być również potwornie długi: niektóre odmiany Haze potrzebują do 16 tygodni na dojrzewanie roślin. Z powodu tych wad odmiany Haze mogą być mniej odpowiednie dla początkujących (lub niecierpliwych) hodowców. Z drugiej strony tym, którzy uprawiają Haze, zwykle nie przeszkadzają kłopoty. Wiedzą, że ich ciężka praca i cierpliwość zostaną nagrodzone najlepszą marihuaną, jaką można wyhodować!

CHARAKTERYSTYKA HAZE
• Możliwe korzenie genetyczne: kolumbijskie złoto, Acapulco Gold, meksykańska sativa, tajska lub indyjska sativa
• Smak: ostry, słodki, ziemisty, drzewny, cytrusowy
• Efekty: mózgowy, energiczny, kreatywny, podnoszący na duchu, motywujący, euforyczny, psychodeliczny
• Zastosowania terapeutyczne: przeciwzapalne, odprężające

HISTORIA HAZE - POCHODZENIE
Historia szczepów Haze zaczyna się w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Uważa się, że pierwsze odmiany Hazes zostały stworzone przez dwóch hodowców z Santa Cruz w Kalifornii, legendarnych „Haze Brothers”. Alternatywne czasopismo lecznicze „Treating Yourself Magazine” zawiera artykuł w numerze 14, w którym mówią, że Sam „The Skunkman” (legendarny hodowca Skunk # 1) znał dwóch braci, „R. Haze ”i„ J. Mgła". Artykuł nadal mówi, że obaj tak naprawdę nie zamierzali wyhodować konkretnego szczepu, ale stało się to przez czysty przypadek, kiedy skrzyżowali nasiona, które mieli w tym czasie.

CO SIĘ W TRAKCIE? NAPRAWDĘ NIKT NIE WIE
Dokładna genetyka Haze nie jest znana i jest przedmiotem spekulacji. W czasach, gdy Haze Brothers eksperymentowali ze swoimi odmianami, wiele różnych odmian konopi pojawiło się na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Możliwe, że pierwsze Hazes były skrzyżowaniem Columbian Gold i Tajlandii, ale jest równie prawdopodobne, że ich korzenie są z Acapulco Gold i Indian Landraces, a może kombinacją tych wszystkich.

Według folkloru marihuany Hazes w pewnym momencie prawie wyginęło. Powodem tego jest przypuszczalnie fakt, że hodowcy nie lubili ich zbytnio, ponieważ odmiany były trudne w uprawie i wymagały długiego czasu na kwitnienie.

JAK HAZE DOSTAŁ SIĘ DO EUROPY
To, jak dokładnie pierwsze nasiona Haze dotarły z Kalifornii do Europy, jest również owiane tajemnicą, a istnieje wiele opowieści o tym, jak to rzekomo się stało. Niektórzy twierdzą, że to Nevil Schoenmakers, legendarny hodowca i „król konopi”, mógł otrzymać nasiona bezpośrednio od braci Haze w 1969 roku. Hodował dalej tę odmianę i sprzedawał ją za pośrednictwem słynnego „The Seed Bank of Holland”. , pierwszy bank nasion w Europie.

Inne źródła podają, że Sam „The Skunkman” przywiózł nasiona do Europy, jako że przyjaźnił się z braćmi Haze, którzy mogli dać mu nasiona na początku lat 80-tych. Są też tacy, którzy mówią, że to sami bracia Haze odwiedzili Europę z nasionami w bagażu.

Ale bez względu na to, jak nasiona dotarły do Holandii i kto je przywiózł, nie minęło dużo czasu, zanim większość wczesnych banków nasion miała w swoim katalogu odmiany Hazes.

THE HAZE LEGACY
Wiele się wydarzyło od tego czasu we wczesnych latach 80-tych, kiedy banki nasion dostarczały Hazes z oryginalną genetyką Haze Brothers. Wiele z tych wczesnych banków nasion zniknęło, a ich zapasy zostały utracone lub zostały połączone z innymi markami. Z tego powodu zdobycie oryginalnej genetyki może być dość trudne. Plotka głosi jednak, że jeśli po prostu wiesz, kogo zapytać, nadal możesz znaleźć miejsce, w którym możesz cieszyć się jedną z oryginalnych Hazes, jak za dnia.


Jednak popularność Hazes wśród palaczy konopi doprowadziła również do powstania wielu nowych hybryd, które mają swoje korzenie w genetyce Haze. Niektóre z tych nowych odmian mogą nadal mieć oryginalną genetykę lub mogą być wystarczająco blisko, podczas gdy inne odmiany dodają nowe zwroty akcji do tego ponadczasowego klasyka. Dziedzictwo Haze, zapoczątkowane ponad trzy dekady temu, jest nadal bardzo żywe.

Oto lista niektórych z najlepszych odmian Haze, które można kupić w naszym sklepie internetowym:SHINING SILVER HAZE

 


Wielokrotnie nagradzany Shining Silver Haze to oszałamiająca krzyżówka między Northern Lights, Skunk i Haze. Jeśli możesz poczekać od 9 do 11 tygodni, których dama potrzebuje do kwitnienia, zostaniesz nagrodzony dobrymi ilościami (do 650 g / m²) naprawdę wspaniałych pąków. Ze swoim silnym i długotrwałym efektem sativy, który jest podnoszący na duchu, kreatywny i energiczny, jest ulubieńcem miłośników sativy. Ma również cudownie słodki smak, który nadaje jej przyjemnie gładki dym.


CHOCOLATE HAZE

 


Nasza Chocolate Haze, skrzyżowanie OG Chocolate Thai i Cannalope Haze, jest ulubionym produktem wśród tych, którzy lubią super-smaczne wędzenie. Wraz ze swoimi cudownie słodkimi czekoladowymi smakami, które sprawią, że zaczniesz ślinić, da Ci idealnie dopasowany haj. Weź kilka zaciągnięć, a jej efekt sativy sprawi, że będziesz szczęśliwy i euforyczny oraz w mgnieniu oka poprawi Ci nastrój! To świetna odmiana, którą możesz cieszyć się po południu, jeśli chcesz mieć wyraźny haj dla inspiracji, kreatywności i nowych spostrzeżeń. Jej czas kwitnienia wynosi 9–10 tygodni, a w uprawie może wydać nawet 525 g / m².

 

AMNESIA HAZE

 


Nasza Amnesia Haze to kolejna spektakularna hybryda Haze, która cieszy się dużym powodzeniem wśród entuzjastów konopi. Zwycięzca wielu kubków z konopi świeci potężnym, doskonałym smakiem i imponującymi plonami. Nie będziesz potrzebować dużej ilości tej 70% sativy, aby uzyskać wyjątkowo wysoki poziom dzięki jej wysokiemu poziomowi THC, wynoszącemu 22%. Ponieważ ma w sobie również genetykę indica, nie tylko daje ci potężny haj. Jej działanie jest również niezwykle relaksujące, co sprawia, że jest bardzo ładnie wyważona. W uprawie indoor można się spodziewać nawet 650 g / m² po okresie kwitnienia 10–11 tygodni.


HAZE BERRY

 


Haze Berry jest od dawna faworytem wśród użytkowników marihuany medycznej w Kalifornii. Połączenie przepysznej Blueberry i Haze z dominacją sativy nie tylko dostarcza wyśmienitych jagód i cukierków Blueberry. Zapewnia niesamowity haj sativy, który dodaje energii i inspiruje, a później przekształca się w niesamowicie relaksujący kamień indica. Jej czas kwitnienia wynosi od 9 do 11 tygodni i możesz spodziewać się dobrych plonów do 650g / m², gdy hodujesz ją w pomieszczeniu.


LEMON SHINING SILVER HAZE

 


Lemon Shining Silver Haze, skrzyżowanie Shining Silver Haze i Lemon Skunk, zachwyca silnym efektem sativy i dodaje mu cudownie świeży, słodki i lekko kwaśny cytrusowy aromat. Kobieta jest tak silna (do 25% THC), że bez problemu wygrała Cannabis Cup 2008! Ze swoim energetyzującym i podnoszącym na duchu efektem sativy jest idealną odmianą na dzień i idealną, jeśli chcesz zwiększyć inspirującą motywację i kreatywność. Jak na hybrydę Haze ma przyzwoicie krótki czas kwitnienia, wynoszący 8–9 tygodni. Zasiej nasiona, a możesz spodziewać się zbiorów do 475 g / m² w pomieszczeniu i 500 g na roślinę, jeśli uprawiasz ją na zewnątrz.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl