Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Jak naładować suszone konopie.

0
Jak naładować suszone konopie.

Długotrwałe przechowywanie marihuany nie stanowi problemu dla większości ludzi. Kupujesz to, czego potrzebujesz, w lokalnej przychodni lekarskiej. A potem to palisz, wapujesz lub jesz. To takie proste. Ale w niektórych stanach, w których ludzie mogą teraz legalnie się rozwijać, przechowywanie może stanowić problem. I możesz znaleźć się z suszonymi chwastami.

Wierz lub nie, ale na chwastach może rozwinąć się pleśń i grzyby. Więc zbyt dużo wilgoci w słoiku z masonem nie jest dobrym pomysłem. Ale bez wilgoci twoje pąki mogą zmienić się z pachnącej zieleni w zmumifikowany shake w stosunkowo krótkim czasie.

Dlaczego ochrona marihuany przed wysychaniem jest tak ważna? Sucha marihuana jest nieświeża. Nie smakuje tak dobrze, ponieważ z czasem flawonoidy i terpeny znikają. To kolejny powód, dla którego nie chcesz kupować zbyt dużo zioła (nawet jeśli kupujesz dużo w swojej przychodni).

Tak więc, niezależnie od tego, czy uprawiasz i przechowujesz, czy jesteś tylko lekkim palaczem i trzymasz konopie do użytku „w razie potrzeby”, utrzymanie jej wilgoci i zieleni jest niezbędne. Zapoznaj się z ekonomicznymi sposobami (i niektórymi tradycyjnymi sposobami), których możesz użyć w domu, aby zachować wilgoć. Oraz niektóre z nowych, zaawansowanych technologicznie produktów, które zarządzają wilgotnością. Bo jeśli cygara mogą mieć humidor, to dlaczego nie zioło?

Niektóre z tych metod nie tylko utrzymują świeżość marihuany, ale w rzeczywistości mogą ładować świeżo wysuszone chwasty. Jeśli jest zielone i po prostu „wyjątkowo chrupiące”, te metody mogą pomóc.

Medyczna marihuana suszona
Zdjęcie: FabrizioConte - Getty Images (Canva)
Co się dzieje, gdy wysycha chwast?
Korzyści lecznicze konopi znajdują się w kannabinoidach, terpenach i flawonoidach rośliny. Każdy kwiat lub pączek zawiera THC, które wolniej się rozkłada. Terpeny ulegają degradacji, gdy są wystawione na działanie ciepła i światła. Niektóre odmiany mają profile terpenów, które są bardziej podatne na degradację w czasie.

Terpeny zapewniają korzyści zdrowotne. Po pierwsze, jest to aromaterapia, którą zapewniają. Niektóre terpeny mogą pomóc nam poczuć się bardziej zrelaksowanym i zmniejszyć niepokój. Podczas gdy inne typy mogą zwiększyć energię i czujność. W zależności od rodzaju mają również właściwości przeciwhiperglikemiczne (regulujące poziom cukru we krwi), przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe.

Jednym z najważniejszych aspektów terpenów w marihuanie medycznej jest to, że mogą one dostarczać naturalnych chorób przeciwzapalnych. W przypadku zastosowań medycznych marihuany może to pomóc zmniejszyć obrzęk, obrzęk (zatrzymywanie wody) oraz poprawić zdrowie komórek i obronę immunologiczną.

Zapobieganie całkowitemu wysychaniu marihuany pomaga zachować niektóre ważne korzyści medyczne, jakie mogą zaoferować terpeny. Dopóki nie będziesz gotowy do dekarboksylacji i gotowania z marihuaną lub odparowania jej w fajce. Suszone zioło nie jest złe, po prostu traci część swojej mocy, która może zapewnić korzyści zdrowotne.

Kamienie RAW Hydro Naładuj suche chwasty
Być może widziałeś już tego rodzaju włamania w kuchni Twojej Mamy. Terakota namoczona w wodzie, a następnie włożona do pojemnika z brązowym cukrem? To jest sekret, dzięki któremu Twój brązowy cukier nie zamieni się w cement.

Nazywa się je „oszczędzającymi brązowy cukier” i może mieć kształt pluszowego misia lub zwykłego koła. Niektóre nowe pojemniki zabezpieczające przed wilgocią mają nawet jeden z tych terakotowych dysków na pokrywie. Namocz, a następnie zatrzaśnij na miejscu, aby brązowy cukier był wilgotny.

Kto wiedział, że tego samego można użyć do konopi? Reklamowane na Amazon przez RAW, aby „utrzymać wilgotność tytoniu”, krążki z terakoty są produkowane w Hiszpanii. A zestaw trzech kosztuje tylko około 6 USD plus koszty wysyłki, jeśli złożysz zamówienie online.

Oto jak działa kamień nawilżający RAW:


Niektórzy ludzie na Reddicie zachwycają się prostotą RAW Hydro Stones. Są szanse, że nigdy wcześniej ich nie widzieli. Technologia jest starożytna (jak facet w udostępnionych filmach RAW). Ale może być również trudno kontrolować wilgotność w zamkniętym pojemniku za pomocą kamienia z terakoty.

Możesz spróbować owinąć go folią i pozostawić odkrytą tylko górną część. Może to pomóc zapobiec bezpośredniemu dotykaniu kamienia przez kwiat i rozwojowi pleśni. Kamienie RAW Hydro są dostępne w trzech opakowaniach i są zdecydowanie najbardziej ekonomicznym wyborem dla suszonych chwastów. A jeśli zbierasz sprzęt RAW, jest też ten fajny czynnik.

Plastry nawilżające Boveda
Ekonomiczne plastry nawilżające Boveda zapewniają dwukierunkową kontrolę wilgotności. Niezależnie od tego, czy palisz marihuanę, czy kwiat konopi, z łatwością możesz dodać jedno z opakowań do hermetycznego pojemnika lub słoika. Zapobiegnie wysychaniu chwastów lub konopi.

Plaster zawiera warstwę oczyszczonej wody, która chroni kwiat wewnątrz hermetycznego pojemnika. Pomaga to chronić i konserwować cenne terpeny. Plastry utrzymują optymalny poziom wilgotności 62% wewnątrz szczelnego pojemnika. Plaster może zarówno dodawać, jak i usuwać wilgoć, zapobiegając rozwojowi pleśni. Dzieje się tak dzięki technologii odwróconej osmozy w każdym plastrze.


Jeśli martwisz się zanieczyszczeniem swojego chwastów plastrem Boveda, nie martw się. Plaster wydziela oczyszczoną parę wodną. A para i łatka spełniają wytyczne FDA. Boveda ma ponad dwudziestotrzyletnie doświadczenie w tworzeniu produktów do kontroli wilgotności . Miłośnicy cygar od dziesięcioleci używają plastrów w humidorach. Produkują nawet torby humidorowe do użytku z łatami.

Skórki cytrusowe pomogą Ci utrzymać wilgotność marihuany
Niektóre odmiany konopi, takie jak Strawberry Banana, Quantum Kush, Do-Si-Dos lub Wedding Cake, mają wysoką zawartość limonenu. Jest to cytrusowy terpen odpowiedzialny za nuty pomarańczy i cytryny, które pachniesz i smakujesz podczas palenia zioła.

Umieszczenie świeżych skórek owoców cytrusowych w zamkniętym pojemniku z marihuaną może pomóc na dwa sposoby:

Może zmniejszyć utratę wilgoci i pomóc zachować kannabinoidy i terpeny w marihuanie.
W rzeczywistości może pomóc nasycić konopie większą ilością terpenów, które naturalnie występują w skórce owoców cytrusowych, takich jak skórka cytryny lub pomarańczy.
Jest tylko jeden minus stosowania tej taniej i łatwej metody na suszone chwasty. Zamierzasz również nadać marihuanie zapach pomarańczy lub cytryny. Ale jeśli lubisz te flawonoidy i nuty terpenowe, nie ma problemu. Jednak jeszcze jednym środkiem ostrożności jest to, że olejek cytrusowy zawiera naturalne bakterie. Może sprzyjać rozwojowi pleśni. Miej więc oko na swój schowek i nie zostawiaj skórki zbyt długo.

Inne niedrogie alternatywy obejmują moczenie wacików i umieszczanie ich w marihuanie. Niektórzy używają nawet tortilli. Chociaż naturalne drożdże zawarte w tortilli mogą również stymulować wzrost bakterii. Więc może zamiast tego zachowaj tortille na wtorek taco.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl