PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: ZIMA I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Blog wpisy
Sąsiedzi polski którzy zalegalizowali marihuane

W ostatnich latach, kwestia legalizacji marihuany stała się gorącym tematem na całym świecie, prowadząc do zmian legislacyjnych w wielu krajach. Polska, mimo iż sama nie zalegalizowała jeszcze marihuany do celów rekreacyjnych, otoczona jest sąsiadami, którzy podjęli różne kroki w kierunku legalizacji lub dekryminalizacji tej substancji. W niniejszym artykule, skupimy się na tych krajach, badając ich podejście do marihuany, w kontekście nasion marihuany, odmian, nasion konopi oraz nasion feminizowanych.

Najmocniejsze Odmiany hybrydowych nasion marihuany

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nasion marihuany rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, a entuzjaści i hodowcy konopi szukają coraz to nowszych i silniejszych odmian, wybór odpowiednich nasion marihuany staje się kluczowym elementem sukcesu. Wśród wielu dostępnych opcji, nasiona feminizowane oraz hybrydowe odmiany nasion konopi zyskują na popularności dzięki swojej wyjątkowej potencji i charakterystykom uprawowym. W tym artykule skupimy się na najmocniejszych odmianach hybrydowych nasion marihuany, analizując ich cechy, zalety i unikalne właściwości.

Historia konopi indyjskich, skąd do nas przyszła

Konopie indyjskie, znane szerzej jako marihuana, są roślinami o niezwykle bogatej i złożonej historii, która sięga tysięcy lat wstecz. W ciągu wieków, odmiany konopi, w tym nasiona marihuany i nasiona feminizowane, stały się przedmiotem zarówno kontrowersji, jak i fascynacji, rozprzestrzeniając się po całym świecie i znajdując zastosowanie w medycynie, przemyśle oraz jako środek psychoaktywny.

Jak wydłużyć działanie THC

THC, główny psychoaktywny składnik marihuany, jest ceniony zarówno za jego medyczne, jak i rekreacyjne efekty. Rozumienie sposobów na wydłużenie jego działania może znacznie poprawić doświadczenia użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na rzetelnych i sprawdzonych metodach, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, uwzględniając przy tym kluczowe słowa takie jak nasiona marihuany, odmiany, feminizowane i inne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Kanadyjska legalizacja konopi. Co to oznacza dla kanadyjskich hodowców marihuany.

0
Kanadyjska legalizacja konopi. Co to oznacza dla kanadyjskich hodowców marihuany.

Dotrzymując słowa, kanadyjski premier Justin Trudeau realizuje swoje plany dotyczące zalegalizowanej marihuany. W 2017 r., Kiedy wszystkie zasady zostaną w końcu wprowadzone, Kanada będzie szczycić się jednymi z najbardziej cywilizowanych przepisów dotyczących konopi indyjskich na świecie. Kanada wkrótce zalegalizuje marihuanę w całym kraju, a nie tylko „stan po stanie”, jak to zrobiły Stany Zjednoczone. Jaka zatem przyszłość czeka kanadyjskich użytkowników konopi i czego reszta świata może się od nich nauczyć?


Od 24 sierpnia „Access to Cannabis for Medical Purposes Regulations” (ACMPR) zastąpi rozporządzenie z 2013 r. Dotyczące marihuany do celów medycznych (MMPR)

Te nowe przepisy zezwalają na komercyjną produkcję konopi w Kanadzie przez oficjalnych licencjonowanych producentów, tak jak dozwolone są zasady MMPR, ale nowe przepisy pozwalają również samym pacjentom na produkcję „ograniczonej ilości” konopi na własny użytek. Albo pacjenci mogą wyznaczyć kogoś, kto będzie dla nich uprawiał. Jest to postrzegane jako prawdziwy bonus dla użytkowników marihuany medycznej. „Przeciętny pacjent” spożywający 1 gram dziennie ma prawo wyhodować 5 roślin w pomieszczeniach (lub 2 na zewnątrz). Decyzja ta nie będzie popularna wśród oficjalnych licencjonowanych producentów na dużą skalę, którzy mogli liczyć na wyłączne prawa do uprawy. Ale to dobra wiadomość dla kanadyjskich hodowców domowych. 5 roślin domowych pozwoliłoby na samowystarczalność, zwłaszcza przy szybko dojrzewających, nowoczesnych kwiatach automatycznych poniżej 20 godzin światła dziennego w cyklu 10-tygodniowym. To może pozwolić na zbiory w pomieszczeniach w ilości 0,5 - 1 kg co 10-11 tygodni w wykwalifikowanych rękach. W uprawie outdoor dobrze wyhodowana roślina konopi może przynieść 1-2 kg + suchych pąków i można uprawiać dwie rośliny. Tak więc nowe zasady uprawiane w domu pozwolą niektórym kanadyjskim pacjentom wyhodować własne leki z konopi, oszczędzając im mnóstwo gotówki.

34 licencjonowanych komercyjnych producentów konopi indyjskich będzie jedynym legalnym źródłem „materiałów wyjściowych” - czyli nasion i klonów. Jest to postrzegane jako jeden z najgorszych aspektów nowego kanadyjskiego ustawodawstwa i jest całkowicie niewykonalne, co sprawia, że prawo wygląda na źle przemyślane. W rzeczywistości większość kanadyjskich hodowców woli pozyskiwać swoją genetykę na wolnym rynku. Niewielu będzie chciało ograniczać się do genetyki, którą mogą wypuścić „oficjalni” licencjonowani producenci. Gdy nasiona wykiełkują, nikt nie będzie wiedział, czy pochodzą one od holenderskiej firmy nasiennej, czy od „oficjalnego” kanadyjskiego licencjonowanego producenta. Wprowadzenie przepisów, które będą rutynowo lekceważone, nie powinno być częścią nowoczesnych regulacji dotyczących konopi indyjskich, a Kanada może zrobić to lepiej. Ten artykuł z Canadian Globe & Mail zawiera dobry przegląd tego, jak nowe zasady są postrzegane.

Osoby, które chcą używać marihuany medycznej, nadal będą musiały uzyskać skierowanie od upoważnionego lekarza, określające okres stosowania do jednego roku i dzienną dietę. Oznacza to coroczne odnawianie „karty” medycznej, co może wymagać przeglądu w przyszłości.

Autoryzowani użytkownicy konopi muszą po prostu zarejestrować się, aby kupić konopie od licencjonowanego producenta. Mogą też zarejestrować się w Health Canada, aby wyhodować własną firmę lub poprosić o to kogoś innego („opiekuna”). Opiekun, który nie może mieć przestępstwa związanego z narkotykami w ciągu ostatniej dekady, może wyrosnąć na zaledwie dwie osoby.

Pacjenci mogą uprawiać pięć roślin w pomieszczeniach lub dwie rośliny na zewnątrz, zakładając, że zużywają „średnią” ilość grama dziennie. Rośliny zewnętrzne często dają znacznie więcej plonów niż rośliny domowe, ale ich wzrost może trwać dłużej.

Dom na świeżym powietrzu nie może być blisko / obok szkoły, placu zabaw dla dzieci, żłobka, przedszkola lub miejsca publicznego, z którego głównie korzystają dzieci.

Policja ma całodobowy dostęp do infolinii, aby sprawdzić, czy marihuana jest legalnie uprawiana pod jakimkolwiek konkretnym adresem.

Sklepy i kluby współczucia są nadal nielegalne do czasu zmiany przepisów w 2017 r., Mówi Health Canada, zauważając, że są one „nielegalnie dostarczane” i oferują nieuregulowane produkty, które „mogą być niebezpieczne”. Wiele zostało niedawno nalotowanych i zamkniętych. Policja chętnie patrzy, jak ludzie czekają na zmianę prawa

Organizacja Health Canada zasugerowała środki bezpieczeństwa dla hodowców domowych: wysokie ogrodzenie z zamykaną bramą lub systemem alarmowym na zewnątrz, mocne zamki na obszarach wewnętrznych, w których produkowana lub przechowywana jest marihuana oraz przechowywanie zabezpieczone przed dziećmi.

Health Canada zaleca również odpowiednią wentylację przy uprawach w pomieszczeniach, aby zapobiec pleśni na roślinach / budynkach. Prace elektryczne muszą być wykonywane przez licencjonowanych specjalistów, a pestycydy muszą być bezpieczne dla roślin do spożycia lub odparowania. Health Canada prosi również, aby ludzie rozmawiali ze swoim lekarzem o potencjalnych zagrożeniach zdrowotnych związanych z paleniem lub spożywaniem konopi w inny sposób.

Nowe przepisy kanadyjskie mogą nie być jeszcze doskonałe, ale są znacznie lepszym podejściem w porównaniu z większością innych krajów. Krytycy twierdzą, że nie przewidziano wystarczających środków dla hodowców domów rekreacyjnych. Ale więcej ogłoszeń, zasad i przepisów dotyczących uprawy domowej spodziewanych jest w 2017 roku. Tymczasem kanadyjscy hodowcy domowi mogą uzyskać dostęp do dobrej jakości międzynarodowej genetyki konopi z kanadyjskich sklepów z nasionami, rsprzedawcy i dostawcy.


Pojawiające się przepisy kanadyjskie pozwalają na uprawę marihuany medycznej i rekreacyjnej z czarnego rynku. Nowy model kanadyjski stanowi alternatywę dla staromodnego „zakazu”, który przekazuje wszystkie dochody z konopi do przestępczego półświatka.

Nowe przepisy kanadyjskie przyniosą wiele stabilnych miejsc pracy dobrej jakości i wpływów z podatków, a co więcej, jeszcze bardziej osłabiają czarnorynkowy udział w dostawach konopi indyjskich. To musi być droga naprzód.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl