Kannabidiol (CBD) może zmniejszyć częstotliwość ataków padaczki i mieć zadowalający profil bezpieczeństwa u dzieci i młodych dorosłych cierpiących na padaczkę lekooporną.

" />

PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: ZIMA I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Blog wpisy
Sąsiedzi polski którzy zalegalizowali marihuane

W ostatnich latach, kwestia legalizacji marihuany stała się gorącym tematem na całym świecie, prowadząc do zmian legislacyjnych w wielu krajach. Polska, mimo iż sama nie zalegalizowała jeszcze marihuany do celów rekreacyjnych, otoczona jest sąsiadami, którzy podjęli różne kroki w kierunku legalizacji lub dekryminalizacji tej substancji. W niniejszym artykule, skupimy się na tych krajach, badając ich podejście do marihuany, w kontekście nasion marihuany, odmian, nasion konopi oraz nasion feminizowanych.

Najmocniejsze Odmiany hybrydowych nasion marihuany

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nasion marihuany rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, a entuzjaści i hodowcy konopi szukają coraz to nowszych i silniejszych odmian, wybór odpowiednich nasion marihuany staje się kluczowym elementem sukcesu. Wśród wielu dostępnych opcji, nasiona feminizowane oraz hybrydowe odmiany nasion konopi zyskują na popularności dzięki swojej wyjątkowej potencji i charakterystykom uprawowym. W tym artykule skupimy się na najmocniejszych odmianach hybrydowych nasion marihuany, analizując ich cechy, zalety i unikalne właściwości.

Historia konopi indyjskich, skąd do nas przyszła

Konopie indyjskie, znane szerzej jako marihuana, są roślinami o niezwykle bogatej i złożonej historii, która sięga tysięcy lat wstecz. W ciągu wieków, odmiany konopi, w tym nasiona marihuany i nasiona feminizowane, stały się przedmiotem zarówno kontrowersji, jak i fascynacji, rozprzestrzeniając się po całym świecie i znajdując zastosowanie w medycynie, przemyśle oraz jako środek psychoaktywny.

Jak wydłużyć działanie THC

THC, główny psychoaktywny składnik marihuany, jest ceniony zarówno za jego medyczne, jak i rekreacyjne efekty. Rozumienie sposobów na wydłużenie jego działania może znacznie poprawić doświadczenia użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na rzetelnych i sprawdzonych metodach, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, uwzględniając przy tym kluczowe słowa takie jak nasiona marihuany, odmiany, feminizowane i inne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Kannabidiol łagodzi objawy padaczki

0
Kannabidiol łagodzi objawy padaczki

Kannabidiol (CBD) może zmniejszyć częstotliwość ataków padaczki i mieć zadowalający profil bezpieczeństwa u dzieci i młodych dorosłych cierpiących na padaczkę lekooporną.

Jest to rezultat otwartego badania przeprowadzonego wśród 214 pacjentów pomiędzy 15 stycznia 2014, a 15 stycznia 2015 roku w kilku ośrodkach w USA (Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Chicago, San Francisco, Miami, Houston, Atlanta, Salt Lake City, Winston Salem, Columbus).

 

Pacjenci otrzymywali doustną dawkę CBD w wysokości 2-5mg/kg masy ciała dziennie, zwiększanej do poziomu nietolerancji lub maksymalnej dawki 25mg/kg masy ciała lub 50mg/kg dziennie (w zależności od powierzchni badawczej). 162 (76%) pacjentów, którzy byli objęci co najmniej 12 tygodniami obserwacji po przyjęciu pierwszej dawki kannabidiolu, zostało poddanych analizie bezpieczeństwa i tolerancji, a 137 (64%) pacjentów analizie skuteczności.

 

W grupie bezpieczeństwa, 20% pacjentów cierpiało na Zespół Dravet, a 19% na Zespół Lennoxa-Gastauta. Pozostali pacjenci chorowali na trudne w leczeniu padaczki różnego typu. Reakcje niepożądane były zgłaszane wśród 79% z 162 pacjentów w grupie bezpieczeństwa. Wśród reakcji zgłaszanych przez ponad 10% pacjentów wyróżniono senność (25%), wzmożony apetyt (19%), biegunkę (19%), osłabienie (13%) i drgawki (11%). Pięciu (3%) pacjentów przerwało leczenie z powodu reakcji niepożądanych. Poważne reakcje niepożądane zostały zgłoszone u 30% pacjentów, łącznie z jedną śmiertelną – nagłą, nieoczekiwaną śmiercią podczas padaczki, uważaną za niepowiązaną z przyjmowaniem CBD. 12% pacjentów doświadczyło poważnych reakcji niepożądanych, które prawdopodobnie miały związek z przyjmowaniem kannabidiolu, a najczęstszą z nich był stan padaczkowy (6%). Mediana redukcji miesięcznych ataków ruchowych wyniosła 36.5%.

Kannabinoid może również pomóc w wielu innych rzeczach takich jak napady paniki czy ogólnie uspokajająco. Pomaga ludziom z napadami agresji oraz zapobiega różnym bardzo groźnym chorobą.

Olej CBD robiony z Marihuany może rozluźniać ciało oraz zwalczać różnorakie choroby nie tylko u ludzi ale również u zwierząt. Oczywiście dawki różnią się od osoby. Padaczka to bardzo groźna choroba a marihuana to naturalne i bardzo zdrowe lekarstwo, o wiele lepsze niż zwykłe tabletki czy antybiotyki które mogą powodować efekty uboczne. Przy marihuanie takowe nie występują.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl