PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Konopie indyjskie. Lek wyjściowy.

0
Konopie indyjskie. Lek wyjściowy.

Trwająca globalna epidemia opioidów nadal sieją spustoszenie wśród ofiar i ich rodzin na całym świecie. Według oficjalnych danych ONZ opioidy stanowią obecnie dwie trzecie wszystkich zgonów związanych z narkotykami. Obejmuje to zgony spowodowane przypadkowym, legalnym przedawkowaniem narkotyków opioidowych, jak również przypadkowym nielegalnym użyciem opioidów. Nakładanie się marginesu między skuteczną przeciwbólową dawką opioidów a dawką śmiertelną oznacza, że wiele zgonów spowodowanych opioidami zdarzyło się przestrzegającym prawa obywatelom przyjmującym leki na receptę zgodnie z zaleceniami lekarzy.

 

Leki opioidowe po prostu niosą ze sobą nieodłączne i nieuniknione ryzyko, że zabiją część osób, które je używają. Ponieważ opioidy przepisywane są większej liczbie ludzi niż kiedykolwiek wcześniej, więcej ludzi umiera niż kiedykolwiek. Ale marihuana ma pewne wyjątkowe właściwości i synergie z lekami opioidowymi, co oznacza, że może pomóc zmniejszyć kryzys opioidowy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

 

konopie indyjskie zmniejszają użycie opioidów
Zgony spowodowane opioidami na najwyższym poziomie. Kryzys szybko się pogarsza
Opioidy obejmują heroinę, a także leki na bazie morfiny. Ponadto istnieją nowe, syntetyczne opioidy, takie jak fentanyl, który może być 50–100 razy silniejszy niż morfina. Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała raport wskazujący, że 450 000 ludzi umiera z powodu zgonów związanych z narkotykami w 2015 r. Wszystko, co można zrobić, aby zmniejszyć rosnącą liczbę zgonów spowodowanych przedawkowaniem, uratuje setki tysięcy istnień ludzkich. Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że jednym ze skutecznych sposobów jest używanie marihuany jako leku wyjściowego. To ironiczne, że zwolennicy prohibicji marihuany pierwotnie twierdzili, że marihuana jest bramą do twardych narkotyków. Teraz z kilku badań jasno wynika, że na obszarach, gdzie są legalne marihuany, lekarze wypisują mniej recept na opioidy.

 

Dlaczego dostępność marihuany ogranicza przepisywanie i używanie opioidów?
Głównym zastosowaniem leków opioidowych jest uśmierzanie bólu. Konopie są również szeroko stosowane w łagodzeniu bólu (analgezji). Problem polega na tym, że opioidy są silnie uzależniające, a po ich uzależnieniu należy stopniowo zwiększać dawkę, aby uzyskać ten sam efekt. Ostatecznie skuteczna dawka opiatu przeciwbólowego (przeciwbólowego) zbliża się do dawki śmiertelnej. Zastąpienie nieśmiercionośnego środka przeciwbólowego (konopi) zamiast śmiercionośnego środka przeciwbólowego (opioidów) przynosi wyraźne korzyści w zmniejszeniu ryzyka. Ale jest kilka ważnych medycznych powodów, dla których konopie indyjskie mogą zmniejszyć ilość opioidów potrzebnych do złagodzenia bólu.

 

CBD bogate holenderskie nasiona marihuany
Bliskie interakcje między systemem endokanabinoidów a wchłanianiem opioidów
Wchłanianie konopi do organizmu jest regulowane przez system endokanabinoidów („ECS”). Układ opioidergiczny zajmuje się wchłanianiem opiatów do organizmu. Ostatnie badania pokazują, że te dwa systemy oddziałują na siebie na wiele różnych sposobów. Dystrybucja receptorów w układzie endokannabinoidowym znajduje się w bliskiej odległości od receptorów z układu opioidergicznego w mózgu. Receptory wykazują również nadwrażliwość krzyżową ich farmakologii behawioralnej. Receptory CB1 (kannabinoidowe) są wykorzystywane przez układ endokannabinoidowy, a receptory opioidowe mu (MOR) są używane przez układ opioidergiczny. Znajdują się w wielu tych samych obszarach mózgu. Bliskie fizyczne umiejscowienie tych dwóch systemów w mózgu wraz z sąsiadującymi powiązaniami i podobieństwami receptorów CB1 i MOR wyjaśnia interakcje między opioidami i kannabinoidami w ramach nagrody i odstawienia. Mówiąc prościej, oznacza to, że ludzkie ciało wykazuje pewne podobieństwa w ścieżkach wykorzystywanych przez organizm do czerpania przyjemności i łagodzenia bólu z konopi i morfiny.

 

Konopie indyjskie i zdolność do wzmacniania bólu wywołanego przez opioidy
Dawka lekarstwa o działaniu przeciwbólowym oznacza dawkę, która będzie nieskuteczna w łagodzeniu bólu u osoby o danej wielkości, wadze i tolerancji na lek. Jedno fascynujące badanie wykazało, że sub-przeciwbólowe dawki opioidów faktycznie przynoszą ulgę w bólu w połączeniu z sub-przeciwbólowymi dawkami konopi. Synergia pomiędzy THC i opiatami wyjaśnia, dlaczego tak wielu cierpiących na ból uważa, że opioidy w połączeniu z konopiami indyjskimi wydają się o wiele bardziej skuteczne, nawet przy niższych dawkach opiatów. To wyjaśnia niższe recepty na opioidy i zgony w stanach z legalną marihuaną. Ci, którzy łączą receptę na opioidy z marihuaną, stwierdzą, że potrzebują mniej opioidów, aby złagodzić ból. Niektórzy stwierdzą, że mogą całkowicie uniknąć opioidów i po prostu używać marihuany.

 

Jest to niezwykle ważne, ponieważ społeczeństwo dąży do zmniejszenia liczby zgonów spowodowanych opioidami. Gdyby można było przepisywać opioidy w mniejszych ilościach i w mniejszych dawkach razem z konopiami, zmniejszyłoby się ryzyko przypadkowego przedawkowania. Co więcej, nauka potwierdza fakty. Ale to nie znaczy, że politycy też będą wspierać.

świadomy zdrowy sposób wykorzystania holenderskich olejków marakui z konopi indyjskich

Zalegalizować marihuanę, aby zmniejszyć liczbę zgonów spowodowanych opioidami? Nie ma mowy!

Zwolennicy prohibicji marihuany chcą dopilnować, aby legalizacja marihuany nie została przeprowadzona w celu zmniejszenia kryzysu opioidowego. W USA rośnie gwiazda polityczna i nowy gubernator Hampshire, Chris Sununu, jest zdeterminowany sprzeciwić się używaniu konopi indyjskich jako narkotyku wyjściowego dla osób używających opioidów.


„Kiedy mamy do czynienia z opioidami jako największym pojedynczym kryzysem zdrowotnym, jaki kiedykolwiek miał ten stan, chcesz mi powiedzieć, że rozwiązaniem jest legalizacja większej liczby narkotyków?” Sununu powiedział pod koniec 2018 roku. „Absolutnie nie”

 

Prohibicjoniści wciąż mają wpływowy głos, nawet jeśli nauka mówi coś przeciwnego. W 2016 r. Oficjalne dane wykazały, że 66,4% z 63632 zgonów spowodowanych przedawkowaniem narkotyków w USA dotyczyło opioidów. To oszałamiający wzrost o 21,4% od 2015 r. Od 2016 do 2017 r. Wskaźniki zgonów z powodu przedawkowania syntetycznych opioidów wzrosły o 45,2%. Ten raport zawiera fascynujący wgląd w naprawdę gwałtowny wzrost zgonów spowodowanych opioidami w USA. W 2014 roku przedawkowanie narkotyków wyprzedziło wypadki samochodowe pod względem liczby zgonów w USA. Około 100 osób umiera w USA każdego dnia z powodu przedawkowania opioidów. Około połowa z nich to pacjenci stosujący leki na receptę zgodnie z zaleceniami lekarzy. Nawet jeśli są stosowane pod nadzorem lekarza, opioidy zabijają. To jest największy problem związany z ich używaniem, opioidy są z natury niebezpiecznymi i uzależniającymi zabójcami.

 


Używanie konopi indyjskich jako alternatywy dla opioidów i ich uzupełnienia
Fakt, że konopie indyjskie mogą wzmacniać sub-przeciwbólową (nie uśmierzającą bólu) dawkę opioidu i pozwalać mu stać się skutecznym środkiem przeciwbólowym, jest kluczowym odkryciem. Wyjaśnia, dlaczego mniej opiatów jest używanych / przepisywanych na obszarach z legalnym dostępem do konopi. W przyszłości jest całkiem możliwe, a nawet prawdopodobne, że środki przeciwbólowe na bazie opioidów dla ciężko chorych będą zawierały THC i kannabinoidy. Umożliwiłoby to stosowanie niższych, bezpieczniejszych dawek opioidów. Zmniejszyłoby to uzależnienie i długotrwałe uzależnienie, a także zmniejszyłoby liczbę zgonów spowodowanych przedawkowaniem. Firmy farmaceutyczne z pewnością już eksperymentują z jednoczesnym stosowaniem opioidów i kannabinoidów w przyszłych lekach.

 

Holenderskie nasiona męczennicy zamów online
Uprawa własną z feminizowanych nasion konopi lub automatycznie kwitnących
Tymczasem więcej ludzi niż kiedykolwiek uprawia własną marihuanę z nasion feminizowanych lub automatycznie kwitnących. Niektórzy z nich to użytkownicy marihuany medycznej, którzy uzupełniają swoje przepisane leki opioidowe naturalnymi konopiami. Bez wątpienia wielu z nich jest w stanie skutecznie uśmierzyć ból i zminimalizować użycie opioidów za pomocą konopi. Niewiele osób spoza branży konopi indyjskich uważa marihuanę za prawdziwy ratunek dla życia. Ale tylko w obszarze możliwego do uniknięcia, przypadkowego przedawkowania opioidów, konopie indyjskie mogą każdego roku uratować dziesiątki (a nawet setki) tysięcy istnień ludzkich.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl