PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Królowa Nocy. Królowa Indii.

0
Królowa Nocy. Królowa Indii.

Dutch Passion Night Queen to jedna z naszych oryginalnych odmian z naszej kolekcji z lat 80. Według naszych klientów jest to prawdopodobnie najmocniejsza odmiana Afghani Indica w naszej kolekcji. Night Queen ma tendencję do wytwarzania krótkich, krzaczastych roślin, które dają obfite plony. Poziom siły narkotycznej oznacza, że jest również popularną odmianą medyczną. W tym tygodniu opinia klientów dotycząca uprawy pochodzi od „Revert”, który zebrał 360 gramów suchego pąka od jednej Night Queen uprawianej na kokosie pod lampami LED. Słowa i obrazy pochodzą z Revert. Dziennik znajduje się na popularnym forum hodowców Green Circle.

„W zeszłym roku zamówiłem lampę do uprawy Dutch Passion MS006. Nadal uważam się za początkującego hodowcę, nie znającego wszystkich dostępnych odmian i efektów, jakie mają. Jestem hodowcą medycznym i cierpię na brak snu i niepokój. Szukałem więc czegoś, co pomogłoby w mojej dolegliwości. Jedną z rekomendowanych odmian była Night Queen. Ta odmiana naprawdę działa na mnie ”.


„Jestem hodowcą włókna kokosowego Coco i to była moja piąta uprawa. Tym razem użyłam włókna kokosowego Plagron Coco i składników odżywczych Canna Coco A&B. Cała uprawa nie trwała dłużej niż 4 miesiące. Nasiona wykiełkowały pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Obok Canna A&B użyłem Canna Rhizotonic, pK 13/14, canna mono-magnez, płynny krzem w technologii wzrostu i diamentowy kwas fulwowy GHE. Jedną rzeczą, o której muszę wspomnieć, jest to, że używam wody deszczowej, więc jest bardzo miękka i ma tylko początkowy ec wynoszący 0,08. Woda z kranu w moim regionie jest po prostu zbyt trudna w użyciu ”.

„Tak jak powiedziałem, zanim jestem hodowcą LED. Zawsze był i zawsze będzie. W tej uprawie użyłem w sumie 3 różnych paneli. Jeden 180-watowy Dutch Passion HighLite, jeden 180-watowy Bysen Helios i moja sprawdzona seria 240-watowych diamentów eshine. Wszystkie 3 panele wykorzystują chipy 3w led i dają mi łącznie nieco poniżej 600w. Moja przestrzeń do uprawy to kostka dachowa o wymiarach 1,2 mx 1,2 mx 1,6 m. Nie jest zbyt wysoka, więc zawsze szukam krótkiego szczepu, który nie jest zbyt rozciągliwy.

Planowałem wyhodować Night Queen w scrogu na wypadek problemów z wzrostem, ale później zmieniłem zdanie ”.


„Przez pierwszy tydzień karmiłem rośliny tylko preparatem Rhizotonic. Później karmiłem przy około 0,2 EC używając Canna A&B. Następnie podniosłem EC (przewodnictwo elektryczne) o 0,2 EC co 1-2 tygodnie. ”

„Zauważyłem problem po około dwóch tygodniach. Na początku myślałem, że to problem z kal / mag. Z moją miękką deszczówką zawsze potrzebuję trochę dodatkowego wapnia i magnezu, więc się tego spodziewałem. Ale tym razem tak nie było. Z pomocą kilku przyjaciół szybko zorientowaliśmy się, że to nie wapń, ale połączenie potasu i magnezu.

Resztę uprawy spędziłem walcząc z tym problemem i użyłem Canna mono-magnezu (0,2 sekundy) i technologii wzrostu w płynnym silikonie (1ml / L), aby rozwiązać ten problem. Ten krzem zawiera krzemian potasu i świetnie działa przeciw niedoborom potasu. Później zacząłem używać nektaru diamentowego GHE, aby pomóc w przyswajaniu składników odżywczych. „

„Night Queen została usunięta przez FIM (odcięta końcówka wzrostu) po około 2 tygodniach i użyłem LST (trening o niskim poziomie stresu, przy użyciu sznurka do wiązania gałęzi), aby od razu ją otworzyć. Następnie zaczekałem, aż wyrosną 5 nowych zestawów liści, zanim ponownie ją pokryłem. Ostatecznie skończyłem z około 16 głównymi colami, zanim zmieniłem ją na 12/12 w dniu 47 z nasion. Wtedy zabawa naprawdę się zaczęła. Użyłem 2 paneli w wege (400w) i przełączyłem się na wszystkie 3 podczas kwitnienia, kiedy pozwoliły na to temperatury. Nawet z diodami LED, 600 W w namiocie o wysokości 1,6 m znacznie podnosi temperaturę. Ale na szczęście była zima, więc nigdy nie przekroczyłem 28 stopni. Dzięki składnikom odżywczym osiągnąłem 1,2 EC i utrzymywałem je przez cały okres kwitnienia. Przestałem używać silikonu w 6 tygodniu 12/12 i zastąpiłem go pk 13/14. Zacząłem od 13/14 pk przy 0,5 ml / l przez pierwszy tydzień, następnie podniosłem go do 1 ml / l w 7 tygodniu i skończyłem na 1,5 ml / l w 8. tygodniu. ”


Powyżej i poniżej. Świetnie wyglądające, mroźne pąki Night Queen i ich mnóstwo

 

„Muszę powiedzieć, że ta odmiana naprawdę nie jest noszami. Gdybym wiedział o tym wcześniej, zostawiłbym ją w warzywach na kilka tygodni dłużej. Szczerze mówiąc wolałbym, żeby była od 10 do 20 cm wyższa. W ten sposób byłaby w idealnej wysokości dla mojego namiotu i prawdopodobnie produkowałaby jeszcze lepiej. Kontynuowałem treningi, kiedy była w okresie kwitnienia i ostatecznie usunąłem wszystkie ograniczenia po 2-3 tygodniach 12/12. Mógłbym ją zebrać tydzień wcześniej, ale moim zdaniem to zależy od hodowcy i tego, jak podoba mu się produkt końcowy. „


„Ta dziewczyna naprawdę zaskoczyła mnie kwiatem. Zwykle wpadam w kłopoty w kwiatach, ale tym razem żegluga była naprawdę płynna. Pąki są bardzo mroźne, a zapach niesamowity. Ostatecznie porąbałem ją 30 grudnia, 125 dnia z nasion lub 78 dnia 12/12. Lubię czekać przynajmniej tydzień dłużej, ponieważ uwielbiam dobre uczucie blokady na kanapie, więc ja zawsze czekaj, aż będę miał wystarczająco dużo bursztynowych włosków. Ostateczny wynik po 10 dniach suszenia w namiocie wyniósł około 365 gramów lub 12,5 uncji. Powiedzieć, że jestem z tego zadowolony, to za mało. „


„Jeśli ponownie wyhoduję tę odmianę (i tak się stanie), zostawię ją w warzywach na kilka tygodni dłużej. Ponieważ rozciągliwość jest naprawdę minimalna, powinieneś móc ją hodować w namiocie dowolnej wielkości. Podsumowując, uprawa tej odmiany była przyjemnością. Kiedy zidentyfikowałem i naprawiłem problemy, które miałem na początku, naprawdę nie miałem już żadnych niepowodzeń. Myślę, że te problemy były spowodowane faktem, że użyłam plagron coco w połączeniu z odżywkami canna coco. Robiąc to, myślę, że dawałem jej dużo wapnia, co z kolei powoduje blokadę magnezu i potasu. Następnym razem będę trzymać się jednej marki. Taka jest moja teoria :) ”

„Raport dotyczący dymu:

Nazywam ją moim marihuaną do łóżka. Jeśli nie przesadzisz, obiecuję ci spokojny sen. Możesz też nazwać ją „połóż się i nie ruszaj się więcej chwastów” :-)

Efekt wkrada się do ciebie powoli i naprawdę możesz poczuć, jak twoje oczy stopniowo zamykają się, aż będziesz miał problem z utrzymaniem ich otwartych. Z tym szczepem możesz łatwo palić za dużo, ponieważ nie potrzebujesz dużo, aby się znokautować. Szczerze polecam tę odmianę wszystkim miłośnikom indiki. Nie pal za dużo przed pójściem spać, ponieważ jeśli przesadzisz, nie pozwoli ci zasnąć przez kilka godzin. „

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl