PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Marihuana medyczna. Oficjalne oświadczenia rządu holenderskiego.

0
Marihuana medyczna. Oficjalne oświadczenia rządu holenderskiego.

Marihuana medyczna jest obecnie popularną alternatywą dla przemysłu farmaceutycznego. Marihuana jest obecnie dostępna medycznie w większości krajów rozwiniętych i może być przepisywana jako lek w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej i Europie.

Dziś Dutch Passion otrzymuje więcej pytań na temat medycznych zastosowań konopi niż kiedykolwiek wcześniej. Zamiast wyrażać własne opinie na ten temat, wolimy podawać oficjalne informacje dostarczone przez holenderskie Ministerstwo Zdrowia.


1. Według rządu holenderskiego, na jakie schorzenia mogą pomóc konopie indyjskie? *


„• ból i skurcze mięśni lub skurcze związane ze stwardnieniem rozsianym lub kręgosłupem

uszkodzenie przewodu;

• nudności, utrata apetytu, utrata masy ciała i osłabienie z powodu raka lub AIDS;

• nudności i wymioty związane z chemioterapią lub radioterapią stosowaną u pacjentów

leczenie raka, zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C lub HIV i AIDS;

• przewlekły ból (głównie ból związany z układem nerwowym, na przykład ten

spowodowane uszkodzeniem nerwu, bólem fantomowym, nerwobólem twarzy lub przewlekłym bólem, który

pozostaje po wyzdrowieniu z półpaśca);

• zespół Gilles de la Tourette;

• jaskra oporna na terapię.

Pacjenci i lekarze zgłaszali również pozytywny wpływ na szereg innych schorzeń, w tym chorobę Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, epilepsję, swędzenie, migrenę, reumatyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, ADD i urazy mózgu. Te pozytywne efekty wciąż wymagają potwierdzenia w badaniach naukowych. (Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do www.cannabis-med.org.) ”

„Obecnie marihuana lecznicza nie leczy wyżej wymienionych zaburzeń,

ale może złagodzić objawy z nimi związane. Może również umożliwić podawanie innych leków w niższych dawkach i zmniejszyć ich skutki uboczne. Od lekarzy zależy, czy leczenie marihuaną medyczną przyniesie korzyści pacjentowi, biorąc pod uwagę jego diagnozę i okoliczności. Czyniąc to, nie ograniczają się do listy warunków podanej powyżej. Lekarz przepisze marihuanę leczniczą tylko wtedy, gdy standardowe terapie i zarejestrowane leki nie przynoszą pożądanego efektu lub powodują zbyt wiele skutków ubocznych ”.

* Wszystkie informacje ze strony 5 broszury informacyjnej dla pacjentów z 2015 r. Wydanej przez holenderskie Ministerstwo Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu


2. Jakie są oficjalne informacje rządowe na temat skutków ubocznych konopi? **

„Pacjenci na ogół dobrze tolerują marihuanę leczniczą. Mała dawka często zapewnia wystarczającą ulgę, więc rzadko pojawiają się skutki uboczne. Kiedy tak się dzieje, zwykle jest to wynikiem dużej dawki lub jednoczesnego stosowania z substancją, taką jak alkohol, która nasila skutki uboczne.
Znane skutki uboczne marihuany leczniczej to zmiany nastroju, bezsenność i kołatanie serca. Inne efekty to: rozluźnienie, napady śmiechu, uczucie głodu, podwyższona wrażliwość na percepcję np. kolor i muzyka, letarg i zniekształcona świadomość czasowa i przestrzenna.

Twój czas reakcji może być również wolniejszy, szczególnie w pierwszych godzinach po użyciu.

Jeśli zażyjesz dużą dawkę, możesz uzyskać „haj”. To uczucie euforii, które powoli przechodzi w uczucie zadowolenia, spokoju i wyciszenia. Zmieniona percepcja może spowodować, że poczujesz się zdezorientowany. Efekty te zwykle ustępują po kilku godzinach.

Jeśli masz genetyczne predyspozycje do psychozy (jak schizofrenia) lub innych problemów ze zdrowiem psychicznym, skonsultuj się ze swoim specjalistą przed użyciem medycznej marihuany. Powinieneś również skonsultować się z lekarzem, jeśli jesteś pacjentem kardiologicznym.

Ciągłe używanie konopi indyjskich podczas ciąży może mieć wpływ na płód. Ponadto niektóre składniki konopi - takie jak THC - trafiają do mleka matki. Dlatego nie zaleca się stosowania marihuany leczniczej w okresie ciąży i karmienia piersią. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Regularne palenie marihuany jest szkodliwe dla zdrowia. Dym uszkadza płuca i może prowadzić do infekcji nosa, gardła i płuc. Z tego powodu nie zaleca się palenia marihuany leczniczej. Zamiast tego bardziej odpowiednią metodą jest wdychanie konopi przy użyciu niezawodnego waporyzatora.

Uzależnienie jest mało prawdopodobne w przypadku konopi indyjskich stosowanych jako lek. Zalecana dawka jest zwykle niższa niż ta do użytku rekreacyjnego. „
** Wszystkie informacje ze strony 6 broszury informacyjnej dla pacjentów z 2015 r. Wydanej przez holenderskie Ministerstwo Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl