PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Sytuacja konopi w Europie.

0
Sytuacja konopi w Europie.

W ciągu ostatnich dziesięciu lub dwóch lat europejskie podejście do konopi indyjskich uległo znacznej zmianie. To tempo zmian może być szybsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza przy tak wielu pozytywnych zmianach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Zmiany zostały w dużej mierze zapoczątkowane i napędzane przez akceptację medycznej marihuany. Doświadczenie z USA pokazuje, że legalne rekreacyjne marihuany zwykle następują po kilku latach od zatwierdzenia medycznego stosowania.Legalność konopi w głównych krajach europejskich, listopad 2018 r.

Wyraźny trend w kierunku legalnej marihuany medycznej w Europie

W ostatnich latach zaobserwowano wyraźny trend w kierunku łatwiejszego dostępu do medycznej marihuany dla europejskich pacjentów. Jednak różni się to w zależności od kraju. W wielu przypadkach polityczny sprzeciw wobec marihuany spowolnił dostęp pacjentów do medycznej marihuany. Wielka Brytania jest dobrym przykładem. Różne rządy Wielkiej Brytanii rutynowo ignorowały dowody naukowe dotyczące medycznej marihuany, dopóki niektóre niedawne przypadki padaczki dziecięcej nie wywołały zbyt dużego negatywnego rozgłosu dla rządu. W tym momencie ogłosili legalny dostęp do marihuany medycznej, począwszy od 1 listopada 2018 r. Jednak wielu pacjentów nie jest w stanie uzyskać dostępu do konopi indyjskich z powodu ciągłych przeszkód politycznych i powolności w tworzeniu działającego systemu dystrybucji konopi.


Zastosowanie medyczne konopi w Europie


Używanie konopi indyjskich w Europie dla przyjemności pozostaje w większości nielegalne… ale jak długo?

W przyszłości ludzie z zaciekawieniem spojrzą wstecz na kulturę państwa niani, która marszczy brwi na każdego, kto używa marihuany w celach rekreacyjnych. Prawdopodobnie wielu Europejczyków zrobi dokładnie to, co robili rekreacyjni użytkownicy konopi w USA i udaje użytkownika medycznego, aby uzyskać konopie indyjskie i prawnie czyste sumienie. To niepotrzebne obciążenie dla europejskich systemów opieki zdrowotnej, ale jest to całkowicie przewidywalna konsekwencja legalizacji zastosowań medycznych i pozostawienia użytkowników rekreacyjnych ze statusem przestępczym. Gdyby ostatnie 10 lat w Europie dotyczyło zwiększonej akceptacji medycznej marihuany, to być może następne 10 lat będzie dotyczyło rosnącej europejskiej tolerancji na używanie konopi dla przyjemności. Legalna rekreacyjna marihuana może jeszcze nie być dostępna dla większości Europejczyków, ale wielu uważa, że nie może być daleko.

W przyszłości Hiszpania będzie tak wpływowa jak Holandia?

Hiszpania ma obecnie jedne z najbardziej przyjaznych i tolerancyjnych zasad dotyczących konopi indyjskich w Europie. Katalonia jest liderem, a Barcelona cieszy się doskonałą reputacją dzięki rozbudowanej sieci klubów społecznościowych zajmujących się konopiami indyjskimi. To sprawia, że Hiszpania jest doskonałym miejscem dla wymagających użytkowników konopi. Klimat sprzyja uprawie na wolnym powietrzu, co oznacza bardzo niską cenę. Może to być ważne, ponieważ Europa widzi rosnące zapotrzebowanie na opłacalnego producenta dużych ilości medycznej marihuany. Jeśli Hiszpania będzie w stanie wykorzystać swoją obecną pozycję i wykorzystać ją, może mieć duży wpływ na przyszłość europejskiego przemysłu konopnego.


Bud na biurku

 

Legalna uprawa konopi w Europie?

Niezależnie od tego, czy jest to legalne, czy nielegalne, każdego roku w Europie kupuje się miliony nasion konopi, które są sprzedawane i sadzone. Obecnie obejmuje to wiele nasion automatycznie kwitnących, które są popularne zarówno wśród hodowców konopi w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Feminizowane nasiona fotoperiodyczne są również uprawiane w ogromnych ilościach przez tradycyjnych, samowystarczalnych hodowców konopi w domu, a także przez bardziej zorganizowanych hodowców na większą skalę. Wielu poważnych miłośników marihuany woli uprawiać własne konopie, nawet w tych obszarach świata, gdzie można je legalnie kupić na miejscu

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl