PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Uzależnienie - od narkotyków. To tylko mit według profesora Petera Cohena z narkotyków.

0
Uzależnienie - od narkotyków. To tylko mit według profesora Petera Cohena z narkotyków.

Prof. Peter Cohen, „Profesor ds. Narkotyków” jest socjologiem, który uważa, że większość współczesnego myślenia o narkotykach i narkomanii jest całkowicie błędna. Nie tylko współczesne myślenie o „wojnie z narkotykami” jest niebezpiecznie błędne, ale także nasze rozumienie uzależnienia jest błędne. Zdaniem profesora Cohena sama koncepcja narkomanii jest błędna. Są to kontrowersyjne teorie, ale skoro coraz więcej krajów chce porzucić kosztowną i niemożliwą do wygrania wojnę z narkotykami, być może przesłanie prof. Cohena znajdzie więcej zwolenników.

Więzy. Prof. Cohen opiera swoje argumenty na związkach, jakie ludzie rozwijają w życiu. „Wszystkie więzi mają potencjał, by stać się problemem. Pomyśl o dziewczynie, za którą zwariowałeś, ale która doprowadza Cię do szaleństwa. Co powinieneś zrobić? Nie jesteś z nią zadowolony, ale nie jesteś też szczęśliwy bez niej. więź dobra czy zła dla Ciebie? ”

 

Założenie nr 1. Uzależnienie od narkotyków, tak jak rozumiemy, jest po prostu złe

Następnie Cohen mówi o holenderskim uzależnionym od heroiny / metadonu, który jedzie do Hiszpanii na 6-tygodniowe wakacje i łatwo jest zerwać więzi z narkotykami, aby przywrócić mu miłość do Hiszpanii. Miłość / więź uzależnionych z heroiną zostaje po prostu zamieniona na miłość / więź z Hiszpanią. Prof. Cohen wyjaśnił, w jaki sposób uzależniony podszedł do potrzeby zaprzestania zażywania twardych narkotyków, zmniejszając spożycie metadonu na kilka dni przed wakacjami. „Krótko mówiąc, w praktyce ludzie potrafią bardzo dobrze konstruować więzi”.


AutoNight Queen

Założenie nr 2. Więzi można zerwać łatwiej niż nam się wydaje.

Częścią zrozumienia poglądów prof. Cohensa jest przede wszystkim postawienie pytania, ile prawdy jest w społeczeństwie „akceptowanym” poglądem na narkotyki. „Obecnie panującą normą jest to, że każda osoba musi uczestniczyć, musi być produktywna w społeczeństwie, a jednocześnie być swoim własnym szefem i odpowiedzialna za własne wybory.” Jeśli więc jesteś tak zajęty przez cały dzień że społeczeństwo uzna za nieproduktywne, zostanie odrzucone przez panującą moralność ”.

Jeśli związek się rozpada, musisz również pożegnać się z tą więzią. Może zostawić cię w łóżku na wiele dni i spowodować, że poczujesz się źle. Zerwanie więzi jest zawsze trudne, więc czasami potrzebujesz pomocy. Silnej więzi nie można łatwo porzucić ”.


„Spójrz: model uzależnienia to soczewka, przez którą patrzysz na rzeczy. Zdejmij okulary zabarwione nałogiem, a nagle zrozumiesz związek między ludźmi a substancjami. Fakt, że ta więź nie różni się zbytnio od innych silnych więzi. nie można złamać bez poświęceń. Ale zdejmowanie tych okularów jest bardzo trudne. Model uzależnienia dobrze pasuje do naszego obecnego obrazu tego, jak powinno wyglądać społeczeństwo ”

 

Frisian Dew

 

Założenie nr 3. Leki nie kontrolują więzi z człowiekiem

W tym miejscu niektórzy nie zgadzają się z prof. Cohenem, argumentując, że narkotyki powodują uzależnienia biochemiczne, których nie można łatwo przezwyciężyć po prostu zmieniając swoje spojrzenie na sytuację. „Gdyby to była prawda, w praktyce okazuje się, że cierpi na nią tylko niewielka grupa ludzi. Pomysł, że w tych substancjach znajdują się chemiczne haczyki, które sprawiają, że nie można im się oprzeć, jest po prostu nonsensem. Ponieważ nie wyjaśnia, dlaczego zdecydowana większość ludzi nie ma z tym problemów ”

„Potępiamy to czy nie? Czy powinniśmy umieścić taką osobę na Syberii i powiedzieć, że coś jest z nią nie tak? Ta rozmowa ma już trzydzieści lat. Przypuśćmy, że szaleję na punkcie żeglarstwa i oglądam w telewizji wyścig dookoła świata z żaglówkami. Z pewnością nie jest zaskakujące, że część mojego mózgu będąca żaglówką zapala się? "

Ale czy niektórzy ludzie są bardziej podatni na „uzależnienia”? Prof. Cohen wyjaśnia, że w każdej dziedzinie życia znajdą się entuzjaści. „Wiele osób uwielbia wędrować. Wiele osób uwielbia delikatne spacery, ale niewielka grupa ludzi uważa, że trzeba wspiąć się na Mount Everest, aż zamarzną im nogi. Jeśli jednak zastąpimy„ wędrówkę ”„ narkotykami ”, nagle nazywamy to choroba i problem.

 

Szaman

Założenie nr 4. Niektóre więzi mogą być dla ciebie złe.

Na pytanie, czy narkotyki powinny być zakazane, ponieważ są niezdrowe, prof. Cohen zwraca uwagę, że wiele innych niezdrowych rzeczy jest tolerowanych w społeczeństwie bez krytyki w taki sposób, jak narkotyki. „Ach, faszyzm zdrowotny. Czy powinniśmy przeanalizować wszystko, co jest niezdrowe i dlaczego głównie sprawiamy, że narkotyki stanowią problem?” Cohen twierdzi, że jeśli dokonasz złego wyboru w życiu, może to być bolesne, niezależnie od tego, jaki to będzie wybór.

 

A co z powszechnym błędnym przekonaniem, że palenie marihuany może zwiększyć późniejsze uzależnienie. „Po prostu przestań już ze słowem„ uzależnienie ”! to nieistotne, to wszystko bzdury. Seks był kiedyś uważany za diabelski. Wtedy twierdzono, że ktoś, kto uprawia dużo seksu w młodym wieku, nie będzie się nim cieszył w późniejszym życiu. Służyło to zniechęcaniu młodych ludzi do seksu. Pseudonauka jako podstawa moralnych wskazań jest stara jak świat ”.

 

A więc: palenie zioła jest w porządku, o ile nie koliduje z resztą życia? „Proces dorastania polega częściowo na tym, aby wiedzieć, ktoo jesteś, a częściowo o tym, co jest dla Ciebie ważne. Dokonywanie wyborów, a zatem także dokonywanie złych wyborów. A jeśli dokonasz złego wyboru: po prostu zajmij się efektami. Po prostu zepsuć. Ale informowanie ludzi o wyborach i ryzyku jest dla mnie bardzo ważne ”.

 

AutoFrisian Dew

Wnioski.

Prof. Cohen zwraca uwagę, że w Europie zaledwie kilkaset lat temu za czary zabito dziesiątki tysięcy ludzi. Ludzie najwyraźniej nic nie rozumieli na ten temat, ale presja społeczna i presja rówieśników pozwoliła histerycznej nadmiernej reakcji na brak problemu utrzymywać się przez dziesięciolecia. Zatrzymanie niesprawiedliwości, jak wiedzą miłośnicy konopi, może zająć wieczność. Prof. Cohen przypomina nam, że ludzie powoli przyjmują nowe myślenie, zwłaszcza gdy prowadzi to do konfliktu z establishmentem.

„Musisz sobie wyobrazić, że kultury mogą podlegać ogromnym zmianom. W przeszłości, jeśli uważano cię za czarownicę, naprawdę mogłeś po prostu poświęcić swoje życie. Społeczeństwo jako całość nie mogło sobie poradzić z ludźmi, których nazwano czarownicami ”

„Kiedy widzę bezrobotną Amerykankę w okropnym sąsiedztwie z palantem chłopaka, powiedz mi, że gdyby nie heroina, wszystko poszłoby dobrze, nie mogę przestać myśleć: heroina jest obecnie jednym z najmniejszy z twoich problemów. Powiedziałbym tej osobie: po prostu używaj heroiny, dopóki nie będziesz mieć pracy. Następnie zobacz, jak możesz uniknąć kolidowania ze sobą. A potem poszukaj lepszego domu. Ideologia uzależnienia jest zaszczepiona w niej na każdy możliwy sposób, więc uwierzy, że heroina jest źródłem wszystkich jej problemów ”.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl