PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Wielka Brytania ostatecznie zgadza się na zalegalizowanie marihuany medycznej.

0
Wielka Brytania ostatecznie zgadza się na zalegalizowanie marihuany medycznej.

Lekarze w Wielkiej Brytanii mogą wreszcie zacząć przepisywać marihuanę medyczną pacjentom 1 listopada 2018 r. Decyzja o legalizacji marihuany została podjęta przez sekretarza spraw wewnętrznych Sajida Javida po szybkim przeglądzie przeprowadzonym po kilku głośnych sprawach. Lekarze odkryli, że dzieci Billy Caldwell i Alfie Dingley potrzebowały oleju z konopi indyjskich, aby kontrolować swoje napady. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych próbowało odmówić dzieciom oleju z konopi indyjskich, a wynikający z tego negatywny rozgłos był zbyt duży dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, które szybko zmieniło stanowisko.

 

Kiedy marihuana lecznicza będzie dostępna w Wielkiej Brytanii?
Od 1 listopada 2018 r. Konsultanci szpitalni w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej będą mogli przepisywać konopie indyjskie. Decyzja o przepisaniu marihuany będzie zależeć od indywidualnego konsultanta. Obecne wytyczne są na tyle szerokie, że obejmują stosowanie oleju z konopi indyjskich i pąków, jednak jeśli dostaniesz receptę na pąki, zostaniesz poproszony o ich waporyzowanie, a nie palenie. Palenie nie będzie uznaną metodą użytkowania, tak jak waporyzatory. Pełne szczegóły są dostępne tutaj w uzasadnieniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.


Lekarze w Wielkiej Brytanii

 

Czy lekarze są przeszkoleni w przepisywaniu marihuany medycznej?
Wielu konsultantów nie przeszło żadnego szkolenia ani porad dotyczących medycznych zastosowań konopi. Zatem do rządu będzie należało opracowanie szczegółowych wytycznych, co może zająć nawet rok. National Institute for Health and Care Excellence („NICE”) zdecyduje, jak to będzie działać, wraz z wytycznymi dotyczącymi typowych ilości do przepisywania itp. W tym czasie jest całkiem możliwe, że Wielka Brytania zmieni przepisy, aby umożliwić lekarzom ogólnym przepisywanie konopi indyjskich. . Obecnie przepisy nie zezwalają lekarzom pierwszego kontaktu na przepisywanie konopi.

Jednak lekarze ogólni zajmują się większością podstawowej opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii, więc stworzenie wytycznych dla lekarzy pierwszego kontaktu dotyczących przepisywania konopi indyjskich zaoszczędziłoby wiele pracy konsultantom szpitalnym i wydaje się logiczną drogą. Wytyczne stworzone przez rząd w dużej mierze wspominają o lekarzach pierwszego kontaktu i ich szkoleniach, ale jak dotąd nie ma jasnego planu przekazania lekarzom pierwszego kontaktu odpowiedzialności za receptę konopi indyjskich.

Użytkownicy marihuany medycznej w Wielkiej Brytanii będą zatem musieli porozmawiać ze swoim konsultantem, aby uzyskać konopie. Jeśli konsultant nie wyrazi zgody na receptę marihuany, jedyną opcją dla pacjenta jest zwrócenie się do swojego lekarza rodzinnego o skierowanie go do innego specjalisty. Być może w przyszłości użytkownicy marihuany medycznej również będą mogli skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym, ale będzie to wymagało pewnych nowych przepisów, których wielu spodziewa się wprowadzić w nadchodzących miesiącach. Jednak nie mają jeszcze publicznych planów, aby to zrobić.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl