PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czy naprawdę możesz odurzyć się od biernego palenia konopi?

0
Czy naprawdę możesz odurzyć się od biernego palenia konopi?

Czasami wystarczy wejść do pokoju pełnego palaczy marihuany, abyś był na haju. Możesz się zastanawiać, że nie wypaliłeś ani jednej whisky, ale nadal coś może być nie tak.


Dlaczego tak jest?

Więcej osób niepalących martwi się, że ktoś pali marihuanę.

Cóż, kiedy wdychasz THC, możesz być na haju. Jednak skutki THC mogą się różnić w zależności od osoby. Innym czynnikiem wpływającym na to jest ilość dymu, na który jesteś narażony.

Badacze medyczni zgadzają się, że haj z drugiej ręki jest rzadkim zjawiskiem. Więc możesz cofnąć się przed anulowaniem, gdy następnym razem zobaczysz swoich przyjaciół-palaczy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie badania ujawniają haj z drugiej ręki.

Co to jest Secondhand High?
Kiedy wdychasz marihuanę w płucach przez kilka sekund, w rzeczywistości dostajesz niewielkie ilości THC i może to zająć dużo czasu, zanim poczujesz się na haju. THC to psychoaktywny kannabinoid występujący w marihuanie, który jest również odpowiedzialny za słynne uczucie euforii związane ze spożyciem konopi.

 

Niedawne badania opublikowane w Drug and Alcohol Dependence i Journal of Analytical Toxicology przez naukowców z Hopkins University wykazały, że kontaktowe hajki są realne w pewnych okolicznościach. Przebadali sześciu palaczy, którym podano 10 papierosów z konopi indyjskich i sześciu niepalących. Wszyscy uczestnicy przebywali w pomieszczeniu o wymiarach 10x13 stóp z wyłączoną wentylacją.

Po spędzeniu godziny w zadymionym pokoju niepalący poczuli się przyjemnie, senni i głodni. Ani ich krew, ani mocz nie wykazały znacznego wzrostu poziomu THC.

Jeśli jesteś na koncercie, możesz trochę się odurzyć z powodu palenia konopi indyjskich innych palaczy. Ale to w niczym nie przypomina palenia skręta. I najprawdopodobniej nie zaliczysz testu narkotykowego sprawdzającego kontaktowy haj.

Dym z konopi zawiera różne toksyny i czynniki rakotwórcze, które są zdecydowanie obecne w bezpośrednio wdychanym dymie marihuany - jednak ich ilości mogą się różnić. Niewiele jest dostępnych badań na temat jego skutków zdrowotnych. I właśnie dlatego istnieje obawa, że może mieć szkodliwe skutki, zwłaszcza u dzieci.

Co mówią badania?
Badania z lat 80. potwierdziły, że w przypadku haju z drugiej ręki, ostra toksyczność marihuany była wyjątkowo niska. Dlatego trudno jest doświadczyć efektów w porównaniu z bezpośrednią inhalacją. Konieczne jest jednak ponowne przeanalizowanie badań, ponieważ konopie indyjskie bardzo się rozwinęły.

 

Techniki i technologie uprawy konopi indyjskich stały się obecnie zaawansowane, co ma bezpośredni wpływ na moc THC. Obecnie staw zwykle zawiera 60-150 mg THC, podczas gdy we wczesnych latach siedemdziesiątych ta ilość nie przekraczała 10 mg. Dzięki zielonej rewolucji mamy teraz przychodnie z mocniejszymi pąkami konopi i wieloma innymi produktami. I właśnie ten parametr odrzuca podstawy wcześniejszych badań z lat 60. i 70.

Niektórzy badacze odkryli, że bierne palenie ma takie samo zagrożenie dla zdrowia jak dym tytoniowy. Podczas gdy inne badania pokazują, że dym z konopi indyjskich jest mniej rakotwórczy niż dym papierosowy, nie ma więc większych obaw o jego wpływ na zdrowie ludzi. I jeśli nie jesteś w gorącej sytuacji, nie musisz się martwić o uczucie haju.

A co z wąchaniem marihuany w powietrzu lub chodzeniem po przestrzeniach, w których ktoś palił konopie? Cóż, możesz to poczuć, ale twoje ciało nic nie poczuje.

Badanie z 2016 roku wykazało, że odpowiedź może brzmieć TAK lub NIE. Badacze doszli do wniosku, że wentylacja pomieszczenia odgrywa ważną rolę w narażeniu na kontakt z hajem pochodzącym z biernego dymu z konopi. W ekstremalnych, niewentylowanych warunkach istnieje większe prawdopodobieństwo, że THC dostanie się do twojego systemu, co można wykryć we krwi i moczu.

Według innego badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa z 2015 r., Aby doświadczyć wysokich efektów z drugiej ręki, trzeba przebywać w ekstremalnych warunkach, w których występuje słaba wentylacja.

Jakie są mimo wszystko skutki uboczne auta z drugiej ręki?


Zawroty głowy
Przebywanie w pobliżu kogoś, kto pali marihuanę przez długi czas, może wywołać zawroty głowy lub oszołomienie.

Depresja
Badacze medyczni odkrywają wpływ wdychania nadmiernej ilości dymu z konopi na zdrowie psychiczne. Uważają, że palenie marihuany może być związane z niektórymi chorobami psychicznymi, takimi jak depresja. Ale z drugiej strony nie mamy żadnych badań, które to potwierdzają. W przeciwieństwie do tego nadal można znaleźć kilku pacjentów używających konopi indyjskich w celu radzenia sobie z lękiem i depresją

Opóźniony czas reakcji
Palenie marihuany może wiązać się z opóźnionym czasem reakcji podczas jazdy. Jeśli twoja krew zawiera więcej THC z haju kontaktowego, możesz doświadczyć podobnych efektów.

Chcesz pożegnać się z używanym paleniem bluesa?


Istnieje bardzo duża różnica między konopiami indyjskimi a dymem tytoniowym. A nawet większy, jeśli jest to palenie z pierwszej lub drugiej ręki. Mając na uwadze to, czego nauczyliśmy się powyżej, możesz spodziewać się wylania, jeśli siedzisz w małym gorącym pudełku ze swoimi ukochanymi przyjaciółmi. W przeciwnym razie bierne palenie marihuany nie jest czymś, co powinno cię robić unikaj przyjaciół.

Ale jeśli ogólnie czujesz się ostrożny w kwestii palenia, zawsze możesz zachęcić i wesprzeć swoich przyjaciół, aby przestawili się na produkty z konopi. A jeśli nie chcesz wypróbować marihuany jako leku z powodu palenia, na półkach rynkowych jest kilka innych opcji. Nie musisz już go palić. Możesz także leczyć się bez odurzenia dzięki produktom z konopi CBD, które są teraz legalne we wszystkich 50 stanach w Ameryce. Dzięki rekomendacji 420 lekarzy mogą z łatwością kupić świetne alternatywne produkty, które są w rzeczywistości znacznie lepsze niż palenie. Dzięki OnlineMedicalCard możesz łatwo porozmawiać online z licencjonowanym lekarzem i sprawdzić, czy kwalifikujesz się do otrzymania karty medycznej marihuany w Twoim stanie.

Zbliża się sezon świąteczny i powinieneś zaskoczyć znajomych wspaniałymi prezentami, którym po prostu nie mogą odmówić. Możesz łatwo przeglądać kilka produktów online lub po prostu poprosić ich o dodanie czegoś, co kochają na swojej liście życzeń.

Morał z tej historii jest taki, że musisz uważać na bierny dym z marihuany, jeśli często lądujesz w oddalonej od siebie gorącej skrzynce. W przeciwnym razie możesz prowadzić działalność społeczną tak, jak chcesz.

Nadal masz pytania dotyczące biernego palenia konopi? Z przyjemnością pomożemy. Rozpocznij rozmowę poniżej.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl