PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Gdzie zakupić nasiona marihuany?

0
Gdzie zakupić nasiona marihuany?

Odpowiadając na Wasze pytanie: Zapraszamy Was do naszego sklepu w którym można kupić pewne i świeże nasiona marihuany.

Gdzie kupić nasiona marihuany?

Sklep TanieNasionaMarihuany.pl działa na rynku nieustannie od 2012 reku. Gdy wybieramy sklep z nasionami marihuany powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, by sklep był na serwerze zagranicznym, najlepiej tam gdzie uprawa konopi jest legalna. Kolejną ważną rzeczą jest by sklep w regulaminie miał dane firmy oraz NIP. Najlepiej wybrać sklep który działa na rynku minimum 5 lat, wtedy mamy pewność że sklep ma doświadczenie w tym co robi.

Mogłoby się wydawać, że marihuana jak i także nasiona marihuany są tematami, które w Polsce są mocno tajemnicze. Niby wszystko wiemy, ale wciąż mamy nutkę niepewności. Do tego wszystkiego nasiona po części jest tematem tabu. Wiele osób uważa, że są one nielegalne.

Osoby tak właśnie myślące są całkowicie w błędzie. Dlaczego? Ponieważ kolekcjonowanie nasion marihuany jest całkowicie legalne. Kolekcjonowanie nasion jest świetnym hobby i świetną pasją. Odpowiedzmy sobie na pytanie gdzie zakupić nasiona marihuany? W zasadzie to najlepszym źródłem jest Internet. W nim funkcjonuje wiele sklepów internetowych. Oczywiście nie brakuje także sklepów stacjonarnych. Na pewno kolekcjonowanie nasion marihuany:

- nie jest tanim hobby,

- jest jednak hobby legalnym.

Nie zapominajmy o prawnych kwestiach.

Na terenie Polski wszystkich obowiązuje ustawa, która mówi o przeciwdziałaniu narkomani. W tejże ustawie znajdziemy wiele informacji, że sprzedaż jak i także posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalna w Polsce. Dlaczego tak właśnie jest? Jest tak, ponieważ nasiona konopi nie posiadają nielegalnej substancji THC. To właśnie THC jest nielegalne.

Hodowla jest surowo zabroniona…

Im dalej brniemy w kwestie prawne, to przestajemy być usatysfakcjonowani. Dlaczego? A chociażby dlatego, że uprawa nasion marihuany jest już całkowicie nielegalna. Jest to surowe zabronione. W sklepach oferującymi nasiona marihuany znajdziemy oczywiście informacje, że nie wolno nasion marihuany uprawiać. Informacje wywieszane w sklepach z nasionami edukują nas jeśli chodzi o kolekcjonowanie nasion marihuany. Nie znajdziemy w nich informacji o uprawie nasion marihuany, ponieważ ona sama w sobie jest nielegalna i musimy mieć to dokładnie na uwadze. Nikt nie podoba nam gotowej przysłowiowej „instrukcji obsługi” właśnie nasion marihuany. Skoro nie wolno jej uprawiać, to po co takie informacje w ogóle mają być wywieszane. Jest to nonsens.

NOTA PRAWNA

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany. Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa Polskiego (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami). Sklep TanieNasionaMarihuany.pl sprzedaje nasiona marihuany osobom pełnoletnim pod kątem tylko i wyłącznie kolekcjonerskim. Opisy zamieszczone przy produktach są "przedrukiem" ze stron producentów i mają na celu odpowiednie sklasyfikowanie kolekcjonerskich nasion.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl