Nasiona marihuany automaty – co to takiego? 0
Nasiona marihuany automaty – co to takiego?

Automaty, co to znaczy?

Automatyczne nasiona, nazywane automatami lub autoflowering, są to nasiona marihuany kwitnące automatycznie.

Nasiona marihuany autoflowering sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie lato jest bardzo krótkie, a światło zapewnione jest tylko przez kilka godzin dziennie. Kwitną w zależności od swojego wieku, nie są uzależnione od cyklu dnia i nocy jak w przypadku konopi siewnych czy indyjskich. Odmiana ta przechodzi automatycznie od wzrostu wegetatywnego do etapu kwitnienia bez konieczności eliminowania roślin męskich lub zmiany cyklu oświetlenia. Nasiona marihuany autoflowering tzw. automaty, rozpoczynają kwitnienie w ciągu 2-4 tygodni od kiełkowania. Niektóre są gotowe do zebrania w okresie nawet do 10 tygodni – wtedy osiągają pełną dojrzałość. Gatunek Ruderalis, pochodzący z Azji Środkowej, kończy kwitnienie automatycznie w mniej niż 6 tygodni. Początki autofloweringu marihuany są nadal dyskusyjne, ale wiadomo, że Ruderalis jest uprawiany od tysięcy lat.

Dzisiaj nie spotkamy już czystych genetycznie Ruderalis – zawsze są zmieszane w 20-80% z Indica i Sativa. Niektóre źródła podają, że oryginalnym szczepem autoflower sprzedawanym na dużą skalę jest Lowryder wyhodowany przez The Joint Doctor. Lowryder jest skrzyżowaniem meksykańskiej Sativy i rosyjskiej Ruderalis, dzisiaj uchodzi za legendarne zioło i wyjątkowo cenione są szczególnie jego hybrydy, które mają znacznie lepsze właściwości uprawne i użytkowe

Na pewno powodem do dumy może być kolekcja, która obejmuje nasiona marihuany automaty. Na pewno także wyróżnia się spośród innych kolekcjonerskich zbiorów. Na pewno sklepy z nasionami marihuany w większości dokładają możliwie największych starań, aby nasiona dostarczane ich klientom były możliwie najwyższej jakości. Najczęściej są one w mniej więcej dziewięćdziesięciu pięciu procentach nasionami feminizowanymi. Oprócz tego są:

- odporne na pleśń,

- odporne na pozostałe czynniki szkodliwe zewnętrzne.

Są one także klasyfikowane w obrębie medycznej marihuany.

Nasiona marihuany autoflowering – XXL.

Oprócz zwykłych nasion marihuany autoflowering możemy także wyróżnić nasiona marihuany autoflowering XXL. Jak łatwo się jest domyśleć różnica polega na zbiorze i jego wielkości. Nasiona marihuany automaty są naprawdę szczególne. Dlaczego? A chociażby dlatego, że nie potrzebują absolutnie pielęgnacyjnych zabiegów ze strony użytkownika. Są tutaj jak najbardziej zauważalne cenne użytkowe właściwości. Oferta nasion marihuany autoflowering XXL przynosi jeszcze większe korzyści.

Mnóstwo szczególnych odmian

W sklepach internetowych jak i także w sklepach stacjonarnych proponowanych jest cała masa odmian nasion marihuany. Jakie to na przykład odmiany, które są godne polecenia? Wyróżnić tutaj można Aghna Kush Ryder Auto, Northern Light Automatic, Amnesia XXL Auto, Amnesia Haze Automatic, Auto Bomb, Auto Blueberry Domina, Auto Daiquiri Lime, Auto Cindarella Jack, Auto NL, Auto Glueberry O.G., Auto Super Lemon Haze, Auto Skunk #1, Autoblackberry Kush, Auto White Widow x Big Bud, Autocolorado Cookies, Autobrooklyn Sunrise, Autoultimate, Autnight Queen, Automazar, Autoxtreme, Big Bang Auto, Autopilot XXL, Big Devil XXC Auto, Big Devil #2 jak i także wiele, wiele innych naprawdę genialnych odmian, które w swojej kolekcji musimy mieć.

Każde z nasion są feminizowane.

Nie da się ukryć, że absolutnie każdy kolekcjoner nasion marihuany chciałby czerpać z nich możliwie największe korzyści. Na pewno powodem do dumy może być kolekcja, która obejmuje nasiona marihuany automaty.

OPIS PRZEZNACZONY JEST W CELU EDUKACYJNYM. SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION. NASIONA MARIHUANY SPRZEDAJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELU KOLEKCJONERSKIM. 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl